Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36. heti ultrahangon a baba...

36. heti ultrahangon a baba feje balra lent, gerince, háta jobbra az oldalamnál. Azt mondta császár lesz. Ez már biztos?

Figyelt kérdés

Már a 37-et ˝tapossuk˝.Be kell feküdnöm előtte?És ez a helyzet az úgynevezett harántfekvés?

Első baba lesz.


2009. júl. 15. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem ez a harántfekvés. Az sajnos tényleg császár.
2009. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm...amikor kimondta ott helyben elsírtam magam,persze tudom,hogy így nem tudnám megszülni.Nagyon félek... :-(
2009. júl. 15. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán befordul addig. Koncentrálj erre. Az orvosom azt mondta, hogy nem egyszer le kellett már mondania műtőfoglalást, mert a baba gondolt egyett és befordult a szülőcsatornába.

Ha mégsem, akkor lehet programozott császár, amikor megbeszélitek előre, hogy mikor feküdj be a korházba és másnap törénik a műtét. Előző nap elvégeznek néhány labor vizsgálatot, ilyesmi. A másik variáció, ha megvárjátok, hogy magától induljon be a szülés és csak bizonyos idejű vajúdás után következne a műtét. Ha választani lehet, akkor én erre szavazok, mert így van esély, hogy a méhösszehúzódások hatására helyre kerüljön a kicsi feje és kutatások szerint a babának is az a jobb, ha beindul a vajúdás és csak utána veszik ki. Ennek utána olvashatsz, ha gondolod.

De ne izgulj, a lényeg az, hogy szép és egészséges legyen a babád, a többi nem számít egyáltalán!

2009. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már hetek óta vannak méhösszehúzódásaim,persze ez nem olyan gondolom,mint a vajúdás alatt.

Köszönöm szépen a válaszokat.Már a jövő héten mennem kell kivizsgálásokra.

2009. júl. 15. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vgyok. Nagyon sajnálom, tényleg.

Tényleg, ha rá tudod beszélni a dokit, akkor várjátok meg aszülés beindulását, mert mindenre van esély, még ha minimális is. Nálad is megtörténhet!

Kitartást és sok erőt neked addig is!

Innen szurkolunk neked!

2009. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. júl. 15. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!