Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki gátmetszéssel szült,...

Aki gátmetszéssel szült, mikor lett olyan a szex szülés után mint előtte volt?

Figyelt kérdés
Nem fáj a sebem, csak szex közben nagyon feszül. Lehet szűkebbre varrtak össze, van ilyen? Ha többet csináljuk, akkor jobb lesz egy idő után?
2009. júl. 15. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez nekem is így volt! Nekem azt mondta a doki, hogy ez természetes, és majd javul idővel. Hát javulni javult, de el nem múlt a feszülés, két év után is éreztem az elején még. Most meg még nem tudom, mert azóta megint szültem, majd kíváncsi leszek, most is fog-e fájni..

Ha többször "csináljátok" /:-) / akkor szerintem jobb lesz.

2009. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokáig nem olyan,sőt szerintem teljesen olyan sose lesz.Legalábbis nekem 10éve nem jött teljesen helyre,bár közben megtanultam élvezni az új helyzetet.Az új szülésem császár volt,de most sem könnyebb utána.
2009. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 es fel honapja szultem, most kezd olyan lenni mint volt. Igaz az elejen meg feszulni szokott, de aztan szuper :)
2009. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És lehet esetleg olyan olajat kapni ami kicsit rugalmasabbá teszi? Olyanra gondolok mint a gátmasszázshoz használt szerek. Vagy attól nem lesz jobb? Mit gondoltok?
2009. júl. 16. 00:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, rendbe fog jönni! Talán 3 hónap körül volt, mikor már teljesen jó volt. Azóta jobb, mint újkorában!
2009. júl. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!