Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akár természetes akár császáro...

Akár természetes akár császáros szülésnél mikor lehet leghamarabb hasra feküdni? 32h km

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én simán szültem (gátmetszéssel) és amint haza értem a kórházból 3. nap után én már úgy aludtam! Már nagyon hiányzott! :))
2009. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én természetesen szültem, de örültem, hogy háton találtam olyan pozíciót, ami nem fájt :)

amúgy a tejtől bedurrant melleid miatt egy jó darabig nem lesz kedved hason feküdni - 3 hónapja szültem, kb 2 hósan állt be a kereslet-kínálat, már nincs annyira tele a mellem, bírok hason is aludni, de még mindig nem kényelmes

2009. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Császáros voltam. Még a harmadik hónapban is húzódott annyira a sebem, hogy nem volt kényelmes a hason fekvés. Emellett a cicim miatt sem tudtam volna hason aludni.

Lassan 7 hós a fiam, de még mindig nem alszom hason, pedig előtte szinte mindig úgy aludtam. Elszoktam tőle.

2009. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam már 9,5 hónapos, és még mindig nem alszom hason, mert azt vettem észre, hogy akkor kevesebb a tejem. Terhesség előtt mindig hason aludtam, mostanra már megszoktam az oldaltfekvő poziciót is. (muszály volt)
2009. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tanácsos utánna sem hason feküdni, mert leszorítod a melleidet, és nem tud termelődni a tej. Én egyik éjszaka véletlenül hasra fordultam, és az egész hálóingem tejes lett. + az ágy is...:)
2009. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem este lett meg a lányom, az éjszakát hason töltöttem, nagyon hiányzott.
2009. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Haha:-) bocs, de én is azt vártam, hogy mikor szülök már meg, hogy hason alhassak.

És mit ád az ég...akkora melleim voltak, hogy azért nem tudtam még hónapokig hason feküdni...:-)))

Szóval amikor tudsz, akkor fekszel hason:-)Ha tudsz, akár már a szülés napján is.

2009. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már pár nap múlva hason (is) feküdtem, nagyon hiányzott !
2009. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!