Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babánál is olyan szörnyűe...

Első babánál is olyan szörnyűek a császár utáni utófájások? Volt aki még sírt is? Milyen hamar tudtatok felkelni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 11:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt szeretném megkérdezni, ha olyan rossz a körülmény ahol fogsz szülni, akkor miért mész oda? Első babánál, főleg ha császár lesz, szerintem nagyon fontos lenne a nyugodt körülmény. Te meg odamész a bizonytalan, rossz, lepusztult kórházba?Biztos megvan az okod, én nem akarok akadékoskodni, de én a helyedben meggondolnál a saját és a babád érdekében.Már most félsz az egész körülménytől, mi lesz veled, ha így állsz neki lehet a tejed sem indul meg időben.Egyébkén én is császáros vagyok, és remélem(kívánom)hogy minden a legnagyobb rendben menjen a szülés alatt, és utána. Ja és mihamarabb felépülj, és önfeledten (fájdalmak nélkül)élvezheted a babád szépségét.

(csak halkan jegyzem meg, ha sok fájdalom csillapítót szedsz, az egy kicsit átmegy a babád szervezetébe is szoptatás közben, és aluszékonyabb lehet.Ezzel nem azt mondom hogy ne szedj csillapítót, hanem ha netalán nálad is aluszékonyabb lenne a babád gondolj erre)

kitartást

2009. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Szlovákiában fogok szülni,és csak ebben a kórházban beszél mindenki magyarul.Ajánlottak jobb kórházat is itt,de ha nem tudok velük kommunikálni...


Köszönöm a választ!

2009. júl. 18. 17:04
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Szlovákiában hol?
2009. júl. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Komáromban
2009. júl. 21. 07:58
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Először én is akartam oda menni...háát...jot nem tudok,rosszat nem mondok.Végül az Ujváriban császároztak,nagyon meg voltam velük elégedve,tényleg megtettek mindent értem és a babáért is.A férjem magyar állampolgár,egy kukkot nem tud szlovákul,fent volt velem,vele is magyarul beszéltek,velem is,amég nem jöttek rá hogy tudok szlovákul:-),érdekes módon,az ápolók és a dokik 80%a tud magyarul,csak nem szeretik reklámozni...Amugy te milyen állapolgár vagy?
2009. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Nálunk én vagyok magyarországi,a férjem szlovák.
2009. júl. 22. 12:52
 27/29 A kérdező kommentje:
Most voltam ott nemrég ultrahangon,elég sok a fiatal orvos...hát nem tudom,nem szeretnék gyakorló kéz alá kerülni.Remélem minden rendben lesz.
2009. júl. 22. 12:54
 28/29 anonim ***** válasza:
Márhogy hol,komáromban uh.n?Gyakorló orvos nem végezhet mütétet,amugy engem is két nagyon fiatal doki operált,és nagyon szép munkát végeztek,a nyomomba sem ért a mellettem fekvő csaj vágása,akit pedig öregebb orvos műtött.
2009. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem két császárom volt. Az első nagyon megviselt, még a tizedik napon is csak a kapaszkodóval tudtam felkelni, nagyon lefogytam, Algopyrinenen éltem, annyira fájt. A második viszont már egyáltalán nem viselt meg, másnap, mikor kivették a katétert, már mászkáltam ,tejem is volt, tök jó kedvem volt stb. A sebem mindkét esetben szépen gyógyult.
2009. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!