Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Túl hamar szültem? Bővebben lent!

Nikikke1990 kérdése:

Túl hamar szültem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

23éves lány vagyok,20 évesen szültem meg a kisfiamat aki most három éves.A barátnőim szerint elhanyagolom őket mert nem megyek velük bulizni.Mivel megszületett a kisfiam én kimaradok azokból a bulikból amik ilyenkor a 20évesek között zajlanak.A barátnőim azt mondják hogy nagyon keveset vagyok velük.Ebben van egy kis igazság,mert a férjem minden nap dolgozik és én vagyok otthon a fiammal.Van úgy hogy a férjem éjszakára megy dolgozni,tehát nem tudok bulizni menni.Volt párszor,hogy édesanyámnál aludt a kisfiam amikor én buliztam és a férjem dolgozott,de nagyon sírt utánam tehát érte kellett mennem éjszaka.Ezért már nem nagyon járok bulizni,a barátnőim néha eljönnek beszélgetni,de én nem nagyon járok hozzájuk mert egyiknek sincs gyereke,és unatkozna a fiam.Mondták páran hogy nagyon korán szültem.Éppen ezért akarok minél többet lenni a férjemmel és a fiammal hogy lássák törődöm velük.A férjem pedig azt mondta,hogy nagyon jó anya vagyok!Ennek nagyon örültem :)

egyébként a tesóm is korán szülte meg a gyerekét mert ő 19évesen szült.de neki mégsem mondták hogy túl korán szült....(az ő gyereke már 8éves)

Kérlek benneteket segítsetek nekem!

Mit csináljak hogy ne érezzék úgy a barátnőim,hogy elhanyagolom őket?KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!

köszönöm!



2012. júl. 26. 13:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,jó tanácsokat.

Sokat segítettetek nekem,már beszéltem telefonon két barátnőmmel.És holnap délután(ha jó lesz az idő)kimegyünk a játszótérre.Természetesen a kisfiammal együtt.

Ott ő is és mi is jól érezzük magunkat,ő játszik,mi pedig majd beszélgetünk.Szerintem így mindenki jól jár!:)

Kíváncsi vagyok mi lesz holnap,de remélem jó lesz:)

2012. júl. 26. 15:37
 12/14 anonim ***** válasza:

Én 24 évesen szültem, a baráti társaságból én voltam az első, sajnos mellőlem el is kopott mindenki, de nem bánom, mert szereztem új barátokat a régiek nem hiányoznak!


De nagyon jó tanácsokat kaptál, remélem, Te nagyobb sikerrel jársz, mint én.

2012. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 20éves vagyok és 2hónap múlva jön a pici fiunk. Nem tudom mi lesz 3év múlva, de az én barátnőimnek sincs még babája, hiszen manapság nem vállalnak ennyi idősen gyereket. Nekem is megvan az a baráti kör akikkel bulikba jártam, bár akkor sem az volt a fontos nekem hogy minden hétvégén bulizzak. Eddig úgy állnak hozzám hogy alig várják hogy jöjjenek babázni, pelenkázni meg már egyből be a kórházba meglátogatni minket. Nálam pont az van hogy ők még nem akarnak vagy tudnak bevállalni egy gyereket így nálam kiélik a dolgot :-) persze néha néha biztosan elmegyek majd velük de nem buliba csak egy laza estét tartani. Igyekszem megtartani az egyensúlyt de szerintem normális ha egy anyának a gyereke és a párja a legfontosabb :-)
2012. júl. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőimet nézem akkor én is korán szültem.24 éves 8 hónapja született a fiam (23 évesen) a kb velem egykorú barátnőimnek akikkel tartom is a kapcsolatot egyiknek sincs gyereke.Én keresem a társaságukat,de egyre ritkábban tudunk találkozni,nem tudnak mit kezdeni a helyzettel.Én meg örülök hogy végre anyuka lehetek már nagyon régen vártuk.

Egyszer fel kell nőni.Te megértél rá,nem lehet a végtelenségig bulizni.

2012. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!