Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hónapja szültem és most...

Adri baba kérdése:

5 hónapja szültem és most késik a mensim lassan 10 napja. A teszt negatív volt 1 hete, lehetek terhes? Valakinek jött ilyen hamar új baba?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Jött bizony. Ha nem védekezel megfelelően, mitől ne jöhetne?

Csinálj még egy tesztet, és menj el dokihoz, lehetsz terhes, de lehet más a gond, járj utána.

2009. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

SZia!


Bizony jött!!! A két öcsém között 13,5 hónap korkülönbség van. Tehát anyukám 4,5 hónappal az első öcsém születése után lett újra terhes. Ő csak úgy tudta meg, hogy ment a dokihoz fogamzásgátlót íratni. Erre a doki kérdezte, hogy és ugyan már mi ellen akar védekezni? Mert már ott dobog az kis szívecske. :-)))

2009. nov. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmit sem jelent, hogy egy hete milyen volt a teszt. A kérdés az, hogy MOST mit mutat.


A szpotatás nem védekezés. Ha egyéb módon nem védekeztetek, ahkkor lehet, hogy jön a kistesó. tesztelj még ma!

2009. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondok én durvábbat is:D

Volt egy boltos nénink régen,olyan 50 körüli.Van egy tesója,aki 10 hónappal kisebb mint ő.Nem kamu,tényleg,csak a 6 hetet várták meg és máris terhes lett az anyjuk.


Csinálj még ma tesztet és majd írd meg az eredményt.

2009. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt 2 osztálytársam akik testvérek voltak és csak 9 hónap volt közöttük! Mintha ikrek lettek volna.
2009. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem vagyok babás
2009. nov. 16. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!