Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 25 éves lány vagyok 160cm 103...

25 éves lány vagyok 160cm 103 kg vagyok 5 honapja szültem de nem akarok lefogyni hogy tudnák hamar fogyni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:

sehogy, ha nem akarsz...


amúgy menjetek a babóval sokat sétálni és menj bringázni (ha szoptatsz, akkor ne diétázz, legfeljebb egyél kicsikét kevesebbet és igyál sokat)

2010. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amíg szoptatsz, semmiképp ne fogyózz. ha már nem szoptatsz, akkor mindent bele, edzz keményen és NO KAJA. én így fogytam le 40 kilót.
2010. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A szoptatáshoz kell az energia, úgyhogy, ha azt szeretnéd, hogy minél tovább legyen tejcsid, akkor ne kezd drasztikus fogyókúrába.

Viszont amíg a baba alszik, napi félóra-háromnegyed óra tornát beiktathatsz.


Ami 9 hónap alatt átalakult benned, az nem fog egyik pillanatról a másikra visszaváltozni.

Azzal pedig, hogy ne egyél semmit, nem értek egyet, mert azzal csak addig fogysz (ha fogysz egyáltalán), amíg vissza nem jön a duplája. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, egészséges kajákat. Felejtsd el a nasikat, cukros löttyöket és mozogj sokat.

2010. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt gondolt át mégegyszer: "nem akarok lefogyni hogy tudnák hamar fogyni?"

Nálam resetelni kellett kék képernyő miatt.

2010. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

160/103 ehhez csak gratulálni tudok, pont félmázsával vagy több a kelleténél. Az első 10 kilónál nem tűnt fel, csak a plussz 50-nél? Aztán majd a gyerek is ekkora lesz már 14 évesen, mert anyu sosem tudott sportolni vele, meg nem tanult meg táplálkozni, hát a gyerek is majd a csokival fog barátkozni... Komolyan nem ítélkezem, csak nem értem az embereket.

Kérdésedre meg az a válasz, hogy TANULJ MEG TÁPLÁLKOZNI! Napi 5-6 kis étkezés, roston csirkemell párolt zöldséggel, cukros üdítők, édességek felejtősek, zsíros ételek szintén. Nincsenek csodaszerek, ez van és kész.

2010. máj. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
teljes mértékben eggyetértek az előttem hozzászólóval!
2010. máj. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

türelem kell hozzá. Gondolom nem 9 hónap alatt híztál meg, lefogyni sem 9 hónap alatt fogsz.

Sok mozgás, kevesebb (igazából semmi) nasi. Figyelj oda, hogy mit eszel, lehetőleg kevés legyen, és kalóriaszegény.

ÉS nagyon-nagyon sok mozgás.

takarítsál, sétáljál a babával (akár kézben tartva)

És ne hallgass az előzőleg válaszolókra: a szoptatás nagyon sok kalóriát igényel, használd ki! Persze ésszel, ha úgy látod, hogy csökken a tejed mennyisége, akkor egyél egy kicsivel többet.

2010. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Most akarsz vagy nem akarsz?
2010. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!