Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt milyen fájdalomho...

Szülés előtt milyen fájdalomhoz lehet hasonlítani a méhösszehúzódást? 38 hetes kismama vagyok, néhány napja már görcsöl a hasam. Lehet, hogy ez már a szülés előjele?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, mint amikor jól fáj és görcsöl a menszi előtt. Persze, ha neked nem szokott görcsölni, akkor nehéz leirni, milyen. Kb alhasi görcs, sz@r érzés, inkább szabadulnál tőle, olyan :) Szóval nálad ezek már jóslók lehetnek, ha időnként gyengülnek is, rendszertelenek. Akkor figyelj, ha meleg fürdő hatására nem múlik, erősödik :) Sok boldogságot!
2009. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2009. júl. 16. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekeset kérdeztél. Ugyan kétszer szültem már, de nem tudom pontosan mihez hasonlítani a szülés előtti méhösszehúzódást. Egy biztos, sosem éreztem még olyat, és nem hasonlítanám görcsöléshez sem.
2009. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nehéz leírni. A terhesség vége felé már a gyerek rendszeresen nyomkodta lefelé magát, nagyon fájt, én is mindig az hittem, ez már a szülés. Anyu azt mondta, hogy mérjem köztük az időt, ha rendszeres, akkor az, ha nem, akkor csak a gyerek mozog. A doki meg azt mondta, hogy ne aggódjak, azt fogom, tudni, mert semmihez sem fogható. Hát úgy is volt, akkor már teljesen egyértelmű volt.
2009. júl. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!