Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A császár utáni utófájások...

A császár utáni utófájások mihez hasonlíthatóak?

Figyelt kérdés

Nekem olyan erős menses görcseim voltak eddig,ha nem vettem be gyógyszert,hogy belázasodtam,rázott a hideg 30 fok melegbe is vastag takaró alatt vacogtam.Munkaképtelen voltam gyógyszer nélkül.Számíthatok még ettől is rosszabbra?

Sajnos programozott császárom lesz.


2009. júl. 17. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen utófájásokra gondolsz?

Amikor összehúzódik a méh szoptatás közben, vagy arra, ahogy a seb fáj?

Az első egy erősebb menstruációs görcs.

A másodikat nem tudom mihez hasonlítani, de nekem nagyon fájt.Percekig tartott, míg "felpattantam" az ágyból a kicsihez.Két hétig minden, amihez hasizom kellett volna, a kínok-kínja volt.

A másik trükkös rész a tej belövellése.Én szájzárat kaptam a láztól.

2009. júl. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja...kétfajta fájdalom van?Nem tudom sajnos,két napja mondta a dokim,hogy császáros leszek,nem is tudom mi vár rám.
2009. júl. 17. 08:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő, ne félj előre.Csak azt mondom, hogy nekem nagyon fájt a hasi seb.Van, aki sokkal jobban viseli, mit például majd te.:)

Ne aggódj.Két hét után már nekem sem fájt úgy.

A barátnőmnek csak a műtét utáni első felkelés volt gázos, utána már nem szenvedett vele úgy mint én.

Ja, és a menstruációs görcseid súlyossága kezelhető.

2009. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én most vagyok a 31.hétben nekem is programozott császárom lesz mert az előző kettő is az volt, így van viszonyítási alapom azt hiszem. A sebfájdalom más Mint a méh összehúzódás de a két császár közt is nagy különbség volt. A sebfájdalom egy ˝állandó˝ húzódó érzés ami gátol a szabad mozgásban oly mértékben, hogy a felkelés az ágyból ,wc-ről ,a séta miniden mozdulata kisebb rituáléra hasonlít a varratszedésig ,de függ az ember tűrőképességétől is. Vigyázni kell a tüsszentéssel, köhögéssel, nevetéssel mert megrándulhat a seb és az nem kellemes. A méh összehúzódás pedig szakaszos lüktető érzés amit először a műtét után kapott oxitocin inyjekció után fogsz érezni ezt kb 2-3 napig kapod; utána ,közben majd pediglen mikor babád elkapja a ritmust szopizás közben ez szintén enyhül majd. Kb ennyi a lényeg de nem olyan szőrnyű már utólag mint ahogyan hangzik. Hány hetes vagy most? Mikorra tervezika műtétet?

2009. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is császárral szültem. kb. 2-3 hétig nagyon fájt, percekig tartott mire felálltam, felültem az ágyból, fájt a köhögés, tüsszentés... De határozottan jobban éreztem magam mikor már kiszedték a varratokat és végre normálisan zuhanyozhattam, nem csak úgy "cicába".
2009. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!