Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! Váratlanul indult be...

Anyukák! Váratlanul indult be nálatok a szülés?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem teljesen váratlanul ért, noha a 40. héten voltunk. Egy nappal korábban az orvos azt mondta, hogy zárt a méhszáj és semmi jele nincs a szülés közeledtének, egy héten belül tuti nem fogok szülni. Éppen tusolni akartam menni, már másztam volna be a kádba és akkor folyt el a magzatvíz. :-)
2009. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
két és fél héttel korábban elkezdett folydogálni a magzatvíz. A lányom picin született 2600 gr, de makkegészséges és gyönyörű.
2009. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Annyira meglepődtem, hogy csap nevetni volt erőm, azt hittem a gyerek táncol a hólyagomon, közben meg már a magzatvíz szivárgott.

Azért volt meglepő, mert aznap reggel fektetett be a doki, hogy másnap megindítja a szülést. Fel nem merült bennem, hogy még aznap meglesz a gyerekem :-)))

2009. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az a "csap" az "csak" lenne
2009. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Váratlanul indult be. Reggel 8 kor elfolyt a magzatviz és másnap hanali 5 kor mglett a kisfiam.Egészséges és gyönyörű. Ez mind a 37. héten történt.
2009. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 38hetesen reggel 11kor még a bankban csücsültem,utánna a barátnömmel üccsiztem,a párom munkahelyén(étterem)megebédeztem,mondhatni degeszre ettem magam!:-)13.05kor hazaértem és 10perc múlva elfolyt a magzatvíz!szentül megvoltam gyözödve csak bepisiltem,mivel fájásom nem volt!Aztán párom erösködött mennyünk azért be lásson csak az orvosom!És bizony este 20.10perckor megszületett a kisfiúnk!:-)Olyan gyorsan történt minden hogy gondolkodni sem volt idöm csak az örömtöl sírni!:-)De még most is ha vissza gondolok!:-))
2009. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!