Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon aggódom, mi lehet ez?...

Nagyon aggódom, mi lehet ez? Pénteken lesz 2 hónapja hogy császároztak, voltam ahathetes kontrolon, ahol mindent rendben találtak, volt valami vérzésem, a doki azt mondta menstruáció.

Figyelt kérdés
Azóta eltelt lassan még két hét,és még mindig vérzek,sőt,egyre jobban.Más is volt igy,ez normális?Egyébként szoptatok is.
2009. júl. 19. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem beszélj erről, orvossal...
2009. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem is császároztak, nekem a 6 hetes kontrollra elmúlt a vérzésem, és addig is csak gyengült. Ha újra jön és erősödik, és rákérdeznék még egyszer dokinál, én tuti megijednék :(
2009. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az lesz,holnap rákérdeznek.Erősebb mint a szülés utáni napokban...
2009. júl. 19. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hívd fel az orvosodat.Kérdezz rá biztos ami biztos alapon.Bár nekem is elég hosszú idő volt amíg tisztultam,de ilyen esetben mindig beszélni kell a kezelőorvossal.(kb.3 hónap)Gratulálok a babádhoz és jó egészséget!!!Jobbulást!!!!
2009. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló,azért kicsi megnyugodtam hogy 3 honapig is lehet tisztulni,de azért felhivom,köszi.
2009. júl. 20. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!