Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez most menstruáció, vagy még...

Ez most menstruáció, vagy még a lochia? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Bár menstruációnak korai lenne,nem? 2,5 hete szültem. 1 hét után a gyermekágyas vérzés 1 napon volt,2 nap semmi,majd megint 1 napon volt,2 nap semmi. Egészen tegnapig játszotta ezt,tegnap volt,ma délutánig semmi. Most megint van,de úgy fáj /görcsöl a combomnál,mint mikor megvan. Az első gyermekünknél nem volt ilyen,a menstruáció is a 6. héten jelentkezett.
2011. szept. 29. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
lochia. ha 4-5 hete szültél akkor már akár lehetne mensi is. nekem minig 6.hétre jött meg, 3gyerekem van és mindhármat 20-25hónapig szoptattam
2011. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lochia. Elég sokáig ürül, bár nem mindenkinél. De én arra tippelek.
2011. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A lochia 6 hétig is eltarthat, változó intenzitással.

Ha viszont nagyon görcsöl, fáj, akkor meg kéne kérdezni a dokit. Hőemelkedésed, lázad nincs?


Mellesleg nekem mindhárom gyereknél 5 hétig volt gyermekágyim, majd 1 hét kihagyás után rendesen megjött az első mensim.

2011. szept. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

A combom valószínű csak azért görcsölt,mert keveset ittam,tegnap megint szünetelt a vérzés-ma megint előjött,de most kicsit erősebb,mint eddig. :(


Hát,én nem tudom ki hogy van vele,de nekem elegem van ebből a változó intenzitású gyermek ágyas időszakból!

2011. okt. 1. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!