Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Janh Ferenc kórházról szeretné...

Janh Ferenc kórházról szeretnék frissen szült anyukáktól véleményt kérni, milyen a kórház szülészete? Orvosok, szülésznők, csecsemősök hozzáállása a kismamákhoz?

Figyelt kérdés
30. hetes kismama vagyok, helyileg a Dél-pesti kórházhoz tartozom, ott fogok szülni, viszont sok rosszat olvastam a szülészetéről, ami miatt egy kicsit félek. Frissen szült anyukák véleményére lennék kíváncsi az ottani ellátással, a szülésznők, orvosok, csecsemősök hozzáállásával, illetve a szülészet tisztaságával kapcsolatban. Esetleg szülésznőt tudnátok ajánlani?Ki mennyiért vállalja a szüléslevezetést?
2012. aug. 8. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia,


én ott szültem,nagyon szépen felújították.Ha van rá lehetőséged akkor válaszd majd a KIKA szobát:)Ügyeletesnél szültem,reggel már kissé türelmetlenek voltak hogy nem szültem meg egy müszakban,de hát hol érdekel az engem:))Nagyon tiszta a szülészet,csecsemőosztály is rendben van.Van mód alapítvány szobát kérni lent a szülészeten,ha van szabad akkor odaadják.Egy személyes szoba.Nem hinném hogy szükség lenne fogadott szülésznőre,én inkább az alapítvány szobába fektettem be.Azt te határozod meg hogy mennyit fizetsz.Kapsz egy üres csekket,és annyit fizetsz amennyit jónak látsz.Általában napi 5000 FT .Mi 4 napot voltunk bent,de nekem megérte.Nyugalom van,nem vagy másokkal egy szobában,piciddel is nyugodtabban lehetsz lenni.Látogatókat nem engednek be,ha jön hozzád valaki neked kell kimenni.Hozzáálláson van mindig mit javítani,de a legtöbb csecsemős nagyon kedves

2012. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A második gyermekemet most februárban szültem a Dél-pestiben. Én rosszat nem tudok mondani a kórházról sem, orvosokról, szülésznőkről, még a csecsemősökről sem. A szülőszobák teljesen korrektek. A KIKA szoba épp foglalt volt, úgyhogy sima szobában vajúdtam. A szülésznőm az unokatesóm volt, de általa megismertem szinte minden orvost és szülésznőt, és teljesen normálisak, az orvosok profik, és az egész országban ez az egyetlen kórház, ahol a szülésznők annyira ki vannak képezve, hogy egyedül, orvos jelenléte nélkül levezethetnek egy sima szülést. A VIP szoba is foglalt volt, így 6 ágyasba kerültem, normális szobatársakkal. Abban a 3 napban, amíg ott voltam, én egyetlen "színesbőrű" anyukával találkoztam, de az is normális volt. A szobák is tiszták. A babákat reggel 7-kor hozzák, este 10-kor viszik el tőled. Látogatók nem mehetnek be hozzád, kizárólag a kinti folyosón tudsz találkozni velük. Van egy üvegajtó, ami elválasztja a kinti folyosót a gyermekágyas folyosótól, ezen az üvegajtón keresztül lehet megkukkantani a kicsiket.
2012. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok,én is februárban szültem:)
2012. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!:) Megnyugtató ilyen jó dolgokat olvasni. Én október 18-ra vagyok kiírva (+-2 hét, már nagyon várjuk a csöppség érkezését:)
2012. aug. 9. 05:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja,apuka bemehet,de ha jól emlékszem csak 14-18h között.Ő bemehet a szobádba is,de csak csere öltözékben lehet ott.Páromnak nem kellett a steril cuccot megvenni,otthonról hozott váltó polót meg papucsot.Kérdezzetek majd rá.


Első voltam

2012. aug. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megint első vagyok.Védőnőnél érdeklődjetek ,hogy mikor lesz szülészet látogatás.Minden hónapban van egyszer.Akkor körbevezetik a kismamákat mindenhol.Érdemes elmenni.
2012. aug. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy keddenként van kismama körbevezetés.


Júniusban szültem, nagyon meg vagyok elégedve velük, nagyon jó volt minden. Az orvosok, csecsemősök, szülésznők nagyon aranyosak, kedvesek, viccesek, a szobatársam is nagyon jó fej volt. Bátran kérdezz a csecsemősöktől is!

Mosolygós szülést!

2012. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
pont a jövő hétre terveztük a szülőszoba látogatást:)hétfőn fel is hívom őket:)
2012. aug. 9. 11:47
 9/9 anonim ***** válasza:
védőnői körzettől függ.Nem a kórház szervezi őket.Nálunk a vasgereben utcában ki van írva mindig.
2012. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!