Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszar utani orakra emlekszel?

Csaszar utani orakra emlekszel?

Figyelt kérdés
Egy masik kerdesnel jutott eszembe, hogy megkerdezzelek benneteket. Nekem teljesen kiesett a csaszar utani 12-16 ora. Nem emlekszem hogy tettük mellre, milyen volt az elsö ejszakank, hogy es mikor vittek at a masik szobaba az örzöböl. Csak nagyon keves dologra emlekszem pl.mikor megmosdattak, hogy egesz ejjel velem volt egy növer es könyörötem, hogy hadd ihassak egy pici vizet(infuzion voltam), az elsö felallas. Kb.ennyi. Miert nem emlekszem masra? Vajudasra, mütetre tisztan emlekszem.

2012. aug. 10. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom fáradt volták, és kiesett, mintha álmodtam volna.
2012. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mindenre emlékszem, még a műtőben történt dolgokra is. A műtőből hogy vittek le az őrzőbe, hogy fogott a műtősfiú, hogy tett az ágyra. Mikor hozták be a fiamat, mikor vitték el. Hogy ment ki az érzéstelenítő, remegtem, mint a kocsonya. Az éjszakás nővér többször bejött megnézni a vérzést, infúziót, adott fájdalomcsillapítót. Hajnalban lemosdatott, hajnalban jött a váltás, reggel hozták a reggelit (2 db zsömle, egy pici vajjal), fel kellett kelni. Én minden percre emlékszem, pedig már lassan 3 éve volt. :D
2012. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam faradt, mert 4 körül bementünk, mert magas volt a vernyomasom.6-kor inditottak es 10-kor sürgössegi csaszar lett. Mütetböl en is mindenre emlekszem egeszen addig, mig at nem tettek az agyamra. A baba 24/7 velem volt, de nem emlekszem, hogy mikor szoptattam. A telefonomon levö kepeket hajnali 2-kor csinaltam, tehat nem aludtam.
2012. aug. 10. 23:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is mindenre emlékszem. Emlékszem, hogy szinte semmit nem aludtam.Este 10 előtt császároztak, 11-kor már az ágyamban voltam. Emlékszem, hogy a homokzsák a hasamon iszonyatos fájdalmakat okozott, ahogy ment ki belőlem az érzéstelenítő. Az éjszakás nővér amikor bejött, folyton azt kérdezgettem, mikor lehet már levenni. Remegtem, de nagyon szinte egész éjjel. Hajnali 5-kor lemosdatott a nővérke és 10-kor állhattam fel. Nem is volt annyira borzalmas, mint amire számítottam. :)

A babámat viszont nem tehettem mellre, csak a 3.napon. :( De arra is emlékszem ettől függetlenül.

2012. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az altatástól is lehet. Egy császár után két hüvelyi szüléssel a második utáni betapintáshoz olyan jó "anyagot" kaptam, hogy ébredéskor nem emlékeztem a szülésre ( később annak az emlékei visszajöttek, de az utána történtek soha)és kb tízszer megkérdeztem a férjemet, hogy jól van-e a baba és hány óra van.
2012. aug. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem altattak, spinalist kaptam. Lehet, hogy attol? Mas mellekhatasa a csaszar utan nem volt. Nem fajt a fejem, pedig emelgettem, nem razott a hideg... Annyi volt csak, hogy beadas utan hanytam töle.
2012. aug. 11. 08:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Én spinálist kaptam és dettó hánytam is tőle :) Nem 100%, de nagyjából emlékszem, hogy következtek egymás után az események.
2012. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mindenre tisztán emlékszem,pedig nagyon fáradt voltam,nem altattak.Este 10 körül aludtam el,hajnal 1-kor fájásokra ébredtem és 9-kor császároztak.mindössze 3 óra hosszát aludtam,de mindenre emlékszem,a vajúdásra, a fájdalomra, a műtétre,az őrzőben eltöltött időre és arra amikor néha behozták hozzám a babát,még arra is,hogy császároztak egy másik kismamát (őt altatásban) és hozzá az őrzőbe folymatosan járkáltak ki be a rokonok és emiatt még pihenni sem tudtam,csak este 10 után amikor az éjszakás rájuk szólt hogy menjenek már haza :D Nekem a kórházban töltött napok(10 nap) kicsit összefolynak de mindenre emlékszem.
2012. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia

Hát nem mindenre és nem pontosan.A műtét alatt is csak néhány emlékfoszlány hangok jutnak eszembe.Spinális érzéstelínésem volt.Ja és az érzés,ahogy ráncibálnak.Örzőből nem sok jut az eszembe,mosdattak,iszonyú utófájásaim voltak,alig vártam,hogy hasson a fájdalomcsillapító,vért is kaptam ráadásúl...És teljesen szétszórt voltam.Felállásra emlékszem,aztán másnap szinte semmire.De tényleg totál kimaradt.Egybefolyt minden.Ez durva két napot nem tudok felidézni,holott csak 1 éve szültem.De arra nagyon emlékszem,hogy mikor hazamentem,a böröndbe pakoltam,és mindig elfelejtettem mit raktam bele.Nem tudtam merre vagyok arccal. :).Hogy mitől lehet?Én a sok gyógyszerre ,fájdalomcsillapítóra gondolok.Bár csak 2 napig kaptam azt hiszem.Remélem a következőnél nem lesz ilyen.

2012. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Legalább nem vagyok egyedül ezzel.:) Én 10 hónapja szültem, de már a hazajövetel után sem emlékeztem, hogy mi történt az őrzőben.:) Az utófájásokra sem, de amint rendes kórterembe kerültem, na azokra emlékszem. Majdnem szétszedtem az ágyam, annyira fájt.:S
2012. aug. 13. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!