Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez termeszetes erzes? Ha...

Ez termeszetes erzes? Ha igen, elmulik? Szex

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
?
2012. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsi,telorol irom a kerdest es veletlen megnyomtam a "kesz" gombot. szoval...1 hete szultem es ha a szexre gondolok,akkor legtobbszor elkap a hanyinger es gusztustalannak tartom..DE! amikor a parommal osszebujunk es csokolozunk,azonnal felizgulok es a majd meghalok erzes hataran vagyok es h mien nehez lesz meg az a 4-5 het. de akkor miert tartom undoritonak? elmulik ez?
2012. aug. 22. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem el fog múlni! Most szültél 1 pici babát... Nekem is az első pár hétbe fura volt a gondolat, nem is akartam belegondolni, de ahogy letelt a 6hét... Nagyon beindúltam, amióta lehet, azóta többet vagyunk együtt a párommal, mint előtte! :)
2012. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!