Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyákdugó távozása után...

A nyákdugó távozása után mennyivel szültetek? És ez mindenesetben véres?

Figyelt kérdés
És össze lehet keverni a folyást a magzatvíz szivárgással?
2009. júl. 24. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem a magzatvíz elfolyása közben távozott.

de tudok olyat, aki 2 héttel utána szült csak.

nem minden esetben véres, inkább rózsaszínes.

a magzatvizet nem lehet összekeverni a folyással, mert a magzatvíz folyamatosan szivárog és színtelen, szagtalan.

tehát ha állsz, folyik a combodon :)

mert? elfolyt??

2009. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1 nappal rá. Nem volt véres. És igen, nálam 2 vizsgálatot csináltak és nem vették észre, hogy szivárog, hát a mai napig nem tudom mikor folyt el a magzatvizem...

Erős folyás volt, jóslókkal. Mintha becsurgott volna a pisi, már bocs. Gyógyszertárban a lakmusz papír kimutatja, nem tudom, hogy kell használni, csak mondták utólag.

Ha van a folyás mellett jóslód, érdemes bemenni, hogy megnézzenek.

2009. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik este erősebb méhösszehúzódásokat követően távozott a nyákdugó, kis véres csíkkal egy sűrűbb nyákos vmi volt. Szülés másnap hajnalban indult be, rendszeres méhösszehúzódásokkal kezdődött.

Én úgy tudom, hogy a magzatvíz ha elkezd szivárogni, akkor folyamatosan távozik, egy sugárban általában (többnyire nem úgy mint a filmekben, hogy egyszerre nagy mennyiség kiömlik), szerintem folyással nem lehet összekeverni.

2009. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3 és fél héttel előbb távozott a nyáákdugó, majd szülésig 1 ujjnyira nyitva volt a méhszáj. (Halványrózsaszín volt a nyák)

Szerintem nem lehet összekeverni, más az állaga. Nekem felső burokrepedésem volt a szülés megindulása előtt, ez azt jelenti, hogy 14 órán keresztül szivárgott, csak a legvégén folyt el. Ahogy megrepedt, elkezdődtek a fájások.

Sok sikert a szüléshez!

2009. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 6-kor távozott több részletben, este f11-kor született a kisfiam :) Igen, véres volt, nem nagyon, de láthatóan. A magzatviz nekem nem folyt el.
2009. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én aznap szültem. Hajnalban elment a dugó és este megszületett a baba. Nem fogod összekeverni mert annyira nyúlós, kocsonyás valami, hogy én a wc papírral nem tudtam elszakítani (bocs:/) csak két kézzel merthogy nem jött ki az egész egyszerre. Elég undorító nekem barnás, véres volt. 8 órával a nyákdugó után ment el a magzatvizem és 14 óra múlva született meg a babám császárral :/.
2009. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Bocs, most látom, hogy kicsit félre beszéltem...előző vagyok. Szerintem nem lehet összekeverni azt sem de nekem speciel nem szivárgott hanem az egész kiömlött és eláztatott a kórházi liftben.
2009. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az vagyok, akinek sikerült összekeverni. Vagyis nagyon különös a dolog, mert dokim megvizsgált, miután mondtam, hogy folyásom van. Vett mintát és elküldte. /Köszi/ Aztán csak folyt, egyre erősebben, a tisztasági betétet átáztatta. Bementem este a szülészetre, ahol egy nem túl kellemes vizsgálat után egy doki megállapította, hogy vizelettartási gondjaim vannak. /:-S/ Hazaküldött, majd őrült fájásokra ébredtem, 2-3 percesekre. Persze kórház. A dokim azt mondta, hogy nem igaz, hogy nem vették észre, hogy folyik a magzatvíz /a szülésznővel balhézott, aki este bent volt/, tök "száraz" voltam, víz már sehol. Aztán kb fél óra múlva meg is szültem. Nem nagyon tiszta a dolog....

Annyit tudok, hogy kb 26 órát folydogáltam, meg fájdogáltam. Aztán másnap a doki aki megvizsgált este, a "pisis", azt mondta, hogy sorry, ő azt hitte, hogy csak hiszti, hisz a vizsgálat nem mutatott ki semmit...:-/

Szóval vannak esetek, amikor így alakulnak a dolgok.

2009. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 25. 08:48
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
szia , nekem szülés elött 5 nappal ment el a nyákdugom és ez ilyen véres nyálkás valami volt ami 1-2 orán át távozott
2009. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!