Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez most szülés utáni depresszi...

Ez most szülés utáni depresszió, vagy az lesz?

Figyelt kérdés
Sokszor van sírhatnékom, ha a párom csak egy picit is olyat szól ami "nem tetszik" akkor egyből bőgőroham fog el, úgy érzem hogy nem leszek boldog sosem. Próbálok harcolni az érzés ellen, többé kevésbé sikerül is. Remélem nem durvul el a helyzet, de ugy érzem nincs minden rendben velem. Ez természetes vagy nem? Vagy elfog múlni? Kezelni kellene? A babámat imádom nagyon. 2 hete szültem, ez a folyamat úgy 1 hete kezdődött.
2012. aug. 26. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez bizony az.

Lehet ha rosszabbra fordul hozza ertohoz kellene fordulnod, ha masnem egy kineziologushoz.

Addig is ha javasolhatom igyal minden nap orbancfu teat, azt mondjak 3-4 heten belul elmulasztja a kezdodo depressziot!

Fel a fejjel! ;)

2012. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb 3 hétig volt, mindenen sírtam. Imádom a lányomat, akkor is imádtam, de egy rakás szerencsétlenségnek éreztem magam, és sokszor sajnos a férjemen töltöttem ki a dühöm.. Ő meg talán rajtam, nem is tudom.. De ilyenkor nekik is nehéz. Az, hogy rájöttél, hogy valami nincs rendben, már jó. Amint egy picit is a baba és a Te napirended szinkronba kerül, és ki tudsz mozdulni néha picivel, sokkal jobb lesz :)

Addig pedig próbálj meg sokat pihenni és beszélgess akár telefeonon a barátaiddal néha, meg a szüleiddel, ismerőseiddel amikor van időd. De semmi képpen se szigeteld el magad, ilyenkor az a legrosszabb amit tehetsz! És ha pl a barátok/ismerősök nem hívnak Téged, az csupán azért van,mert nem tudják, hogy mikor zavarnak vagy mikor érsz rá, ezért hívd őket nyugodtan Te. Tudom, ez nem volt része a kérdésnek, de nekem pl sokat segített amikor ezeket tudatosították bennem.

2012. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Orbáncfű teánk pont van is itthon. Megpróbálkozom vele, köszönöm. Az utolsó válaszoló beletrafált picit, mert amúgy ez is zavar..Hogy a barátok nem úgy keresnek már mint régen. vagy csak én érzem ugy :(
2012. aug. 26. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez teljesen normális. Kell egy kis idő, amíg mindannyian egymásra hangolódtok, és onnantól nem fogsz mindenen depizni, sírni.

Nem kell ehhez sem pszichológus, sem kineziológus, csak egy kis idő!

2012. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!