Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek volt olyan megérzésetek...

Nektek volt olyan megérzésetek, h a baba hamarabb születik meg? Vagy épp túlhordjátok?

Figyelt kérdés
És ha volt akkor bejött? Vagy ne hallgassak a megérzéseimre? Én úgy érzem hamarabb fog jönni. Ti?
2012. aug. 28. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ez az érzésem van az elejétől fogva,hogy meglesz még augusztusban...hát még van pár nap,majd kiderül.Remélem bejön a megérzésem!

38hkm

2012. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is ezt éreztem, biztos voltam benne, h hamarabb jön. Nagyon féltem, h 25-26 hét körül megszülök, féltem, h nem hordom ki. Mikor betöltöttem a 32 hetet, kicsit megnyugodtam, hogy most már életképes, ha hamarabb jönne is. Hát egyáltalán nem jött be a megérzésem, pont időre szültem. Semmi előjele nem volt, h szülni fogok, aznap még bementem a fősulira, ott ment el a magzatvíz:) Másnapra egyébként már ki voltam írva amnioscópiára, azt hittük a dokival, h túl fogom hordani, teljesen zárt volt a méhszáj.
2012. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A szülés előtt 1 hónappal úgy gondoltam, hogy hamarabb fog jönni, de ahogy közeledett a kiírt időpont, már tudtam, hogy ez a gyerek lusta lesz kibújni. :) Így is történt! :)

2012. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindkettőnél úgy éreztem, hogy előbb fognak jönni. De aztán mindkettőt túl hordtam:D

2012. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az elsőnél azt hittem, meg sem akar születni. Olyan jól elvolt, soha egy jóslóm, egy görcsöm, egy feszítésem nem volt. 2 nappal a kiírt idő előtt viszont megszületett.

A másodiknál végig azon imádkoztam, hogy bent maradjon. Kezdettől fogva minden bajom volt, kórházban kétszer is voltam, aztán 2 héttel a kiírás előtt született meg.

2012. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk meg volt beszélve a gyerekkel, hogy júni 13- és 20 között kell megszületni(mert a férjem onnatól tudott otthon lenni, utána meg a szülésznőm ment szabira), így örültem, mikor a 38. heti vizsgálaton 1111 volt a méhszáj. Onnantól esténként keményedtem és 13-án hajnalban született meg a gyerkőc :) (38+5)
2012. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 krisztivan ***** válasza:
Én végig úgy gondoltam,hogy hamarabb fog születni a fiam kb.a 38.héten:-))Félidőtől egész nap keményedtem,3x2 szem magnéziumot szedtem.Nagyon nagynak mérték sz összes uh-n így biztos voltam a megérzésemben.Aztán 40+10 napra kiüzetett(inditották)a paradicsomból mert még mindig bent lenne:-))(2 éves) Csak a nagy mérete jött be:-))
2012. aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
semmilyen megérzésem nem volt, kiírtak császárra 40.hétre és derült égből egyetlen görccsel indulva elkezdett folyni a magzatvíz és 38.héen született. Mondjuk én is félidőtől keményedtem tehát már fel sem vettem ha voltak keményedéseim, mert akkorára ez teljesen természetes érzés volt, holott lehet hogy jóslófájások is voltak közben.
2012. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én szinte biztos voltam benne,hogy korábban érkezik.Megerősödött bennem ez az érzés amikor kb a 34. héten leszállt a pocakom és a védőnő szerint az arcom is eltorzult (valóban így volt) és ő is mondta,hogy hamarabb lesz ebből baba mint gondolnám.Ehhez képest 40+2 hajnalban indult és aznap baba is lett belőle.
2012. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem csak én gondoltam,de a doki és az uh-s is azt mondta,h 38.hét fele már várható a kisfiam,na erre ő 42.héten érkezett kicsi segitséggel:)
2012. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!