Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hanyadik héten tudtátok...

Ti hanyadik héten tudtátok meg a baba nemét? Bejött a megérzésetek ( ha volt) ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 12:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mindkét gyermekem a 29. héten mutatta meg magát :)


Elsőnek fiút szerettem volna, MINDENKI azt mondta, lány lesz.... 13. héten álmomban szültem egy kislányt. Végül tényleg kislány lett.

Másodszorra úgy gondoltam, megint lány lesz. MINDENKI azt mondta, fiú. És fiú lett.


Szóval mindenki más megérzése jobb volt, mint az enyém :D

2012. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
úha.... én kislányt érzek és még csak most jön a 14.hét. Akkor lehet h várhatok még a dologgal pedig már nagyon izgatott vagyok főként hogy első baba :)
2012. febr. 27. 13:02
 3/19 anonim ***** válasza:
Én a 31. héten tudtam meg, hogy kisfiú. A legtöbben lánynak mondták, magam is többször álmodtam lánnyal, egyszer fiúval.
2012. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Fiút szerettem volna, abban bíztam, de lányt mondtak a 16. Héten, az is lett:)
2012. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 agleh ***** válasza:

Én a 29. héten a 4d uh-n tudtam meg, hogy kislány. Az előtte lévő uh-n mindig úgy feküdt, hogy nem mutatta meg magát. Szívem mélyén kislányt szerettem volna, de biztos voltam benne, hogy fiú (a környezetem nagy része azt mondta fiút képzelne el nekem, akik a pocim alapján alkottak véleményt lányt mondtak)

30 hkm

2012. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18.héten, és reménykedtünk benne, hogy lány... Az is lett. :)
2012. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
16. héten, lányt éreztem, de kukacos lett:)
2012. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hát akkor valószínüleg az un. megérzéseink inkább a legbelső vágyainkat jelentik :D

Köszönm a sok választ!

2012. febr. 27. 13:34
 9/19 anonim ***** válasza:
Az elsőnél amikor kibújt.Addig mindig úgy feküdt,hogy nem láthattuk.A 2.-nál 20 hetesen,amikor megjött az amniocentézis eredménye.A 3.-nála a 12. héten fogjuk tudni,mert akkor megyek korionboholy-biopsziára.
2012. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A 18. héten mondta meg az orvos, akkor látta már ő is biztosan, lány lesz, lányt is vártunk, éreztünk!
2012. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!