Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenképpen kijön aranyér...

Mindenképpen kijön aranyér szüléskor? Nekem még sosem volt, lehet, hogy megúszom?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett aranyerem hál istennek.
2009. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött ki. A vicc az egészben az, hogy nekem régen volt, aztán elmúlt. És még a szülés sem hozta újra elő.
2009. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem nem volt soha. Császárral szültem és 2héttel szülés után előjött,csak azt nem értem miért?
2009. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem sem volt még soha,és én is féltem tőle,hogy szüléskor kijön,de megúsztam,pedig 21órát vajúdtam és ebből 2.5óra volt a kitolási szak,úgyhogy kész csoda volt,hogy nem jött ki.Terhesség alatt(nagyon szorulásos voltam)akkor néha vérezgetett egy picit,állítolag ez is aranyér,de szülés után helyreállt a rendszer és azóta már ez sem fordult elő.

Üdv:11hós manócska anyuja

2009. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első szülésem után lett aranyerem, több mint 9 éve,addig egyáltalán nem volt.

És a második után most márciusban elég csúnyán kijött, plusz még ott volt gátmetszés sebe, szóval fájt ott lent minden rendesen.

2009. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 babát szültem,és még soha nem jött ki...
2009. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első sima szülés után nem jött ki,a mostani császár után meg igen.Ezt én se nagyon értem...
2009. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!