Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dél-pesti Kórházban/Jáhn...

Dél-pesti Kórházban/Jáhn Ferenc/ lehet kérni a császármetszést altatásban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, ez nem "kérés" kérdése.

Alapból epidurálissal csinálják, csak ha ez valamilyen okból veszélyes lenne (pl. az anyának olyan alapbetegsége van, ami miatt kockázatos), akkor altatnak. Ez van programozottnál. Sürgősséginél meg amire van idő és lehetőség, ott gyorsan kell mérlegelniük.

De kérdezd meg az orvosodat!

2012. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet tudni, hogy miért akarsz altatást kérni?
2012. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is császáros voltam, ha csak a félelmek miatt akarsz altatást, NE tedd. Hülye lettem volna altatást kérni, én is féltem, de hallani akartam, amikor a kislányom felsír.
2012. szept. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és arról már nem is beszélve hogy a baba is később sír fel.
2012. szept. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 spinális császárom volt,a 2.nál majdnem ottmaradtam mert rosszul adták be,és légzése majdnem leállt,addig felment..öklendeztem is közben és műtét után majd 1 napig nem kaptam meg a gyereket. persze tök jó h hallod felsírni,de a többi egy rémálom,ráadásul én sterilizálást is akarok. hát ezért szeretném én altatásban most. azt hallottam,h altatás után pár órával felülhetek,szoptathatok,és hamarabb lábra is állhatok. az első sírást nem hallom,de műtét végén rögtön ébresztenek és hozzák a babát h megnézzem
2012. szept. 6. 14:03
 6/8 A kérdező kommentje:
és így ugye a babámat is hamarabb elláthatom nem csak 24 óra mulva..
2012. szept. 6. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Így már teljesen érthető! Beszéld meg a dokiddal, hogy még mit akarsz egy füst alatt, és akkor biztos, hogy altatni fog. Megfelelő honorárium fejében.
2012. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, szerintem ez az "indokolt" kategóriába tartozik, de nyilván előre meg kell beszélni, mert anesztes kell hozzá...


Legjobbakat Neked!

2012. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!