Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van különbség a menstruáció...

Van különbség a menstruáció előtti görcs és a terhesség előtti görcs között?

Figyelt kérdés
A 20. naptól folyamatosan görcsöl a hasam (25. napnál járok), és azért furcsa mert ennyivel előtte nem szokott és nem is így. Barnázni viszont MINDIG szoktam pár napig, most meg az sincs?!
2008. júl. 24. 19:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, 28 naposak a ciklusaim és most van az első clostis hónapom.
2008. júl. 24. 19:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont olyan mint a mensis fajas terhesseg elejen is.Tehat semmi kulombseg nincs.Nekem is tobb napig azt jatszodta hogy megjon..futottam a vecere es semmi...azelott ha fajt masnap meg is jott..fura volt hogy tobb napig ezt jatszodta velem.most 23 hetes terhes vagyok
2008. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is az a furcs, hogy már a 20. naptól van és soha nem szokott 8 nappal előtte lenni ...
2008. júl. 24. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs különbség sajna. Marad a várakozás....
2008. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nálam ugyan ez a helyzet.:-) Már vasárnap óta mindjárt megjön érzésem van, holott csak jövő hét szombaton kell megjönnie. Pedig máskor csak pár nappal mensi előtt szokott így görcsölni. Még én is csak reménykedni tudok, viszont egy eltérés van az eddigi görcsölésektől. Most szurkált napokig a méhembe középre, mintha tűvel szúrkálnák. Aztán felváltva jobb és bal oldalon, napokig. És a másik: neked szokott fájni a melled, mensi előtt? Nekem igen, de a mostani rettenetes. Éjszaka nem tudok aludni miatta, és nem lehet hozzáérni. Hát, remélem tudtam segíteni azzal, hogy leírtam én mit tapasztalok. De leszögezem, én is, csak remélni tudom, hogy ez már a babó miatt van! Sok sikert! :-)

2008. júl. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos megint nem )))o: Most már biztos, mert megint barnázok, sőt enyhe vérzésem is van. (26. nap)
2008. júl. 25. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!