Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kérek szépen mindenkit, h...

Kérek szépen mindenkit, h olvassátok el. Lehet baba?

Figyelt kérdés
38 hkm.vagyok. Ma d.előtt voltam NST-n, utánna uh.-n. Doki nem vizsgált,nem nézte a méhszájat,(utoljára 36 hetesen nézte,akkor zárva volt).Azt mondták minden rendben. Mikor hazajöttem elmentem pisilni, elment a nyákdugóm. Legalábbis sztem az volt. Nyúlós,átlátszó kevés,kocsonyás állagu. Lehet ma,holnap megszülök? Csak mondták volna bent a kh-ba,h szülni fogok nem? Vagy az nst nem mutatja ki? Uh se? Tudom,h elmehet akár hetekkel hamarabb is, cs érdekel,h attól,h azt mondták minden ok,attól ma megszülhetek?
2012. szept. 12. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet, bár nálunk a nyákdugó után még 3 napig jól elvolt bent a picur... én azért bemennék ha nem laksz messze a kórháztól, nézzék meg a méhszájat. Bár így már szerintem osztályra vesznek.
2012. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ma de lehet, hogy csak később az viszont biztos, hogy hamarosan meglesz a babád. Csak ezért ha panasz nincs én biztosan nem mennék be. Nst és Uh nem tudja kimutatni, hogy beindul-e a szülés. lehet tök zárt is a méhszájad és mégis meglehet a baba 2 óra alatt (mint nálam) szóval bármi lehet. Szorítok!
2012. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha csak kevés jött ki, akkor egy darabja jöhetett csak. nekem két hétig jött.

És fogalmuk sincs, hogy szülsz-e, ha de. voltál nst-n. az egy pillanatnyi állapotot mutat. azt nem, hogy mi lesz a jövőben.

Nekem két hétig jött ki darabokban a nyákdugóm.

Szóval mivel 38 hetes vagy, lehet bármikor bármi, de túl is hordhatod.

2012. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát remélem mihamarabb túl leszel rajta. Már nem számít semmit, hogy ma vagy két hét múlva...
2012. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy része lehetett.Én ma kezdtem a 38. hetet,már nyitva vagyok(C1111),a CTG is mutatott fájástevékenységet,ráadásul barnázgatok,és távozgat a nyákdugó is(kocsonyás,barnás),ráadásul 3. baba,a 2. is majd 3 héttel előbb született.Ezektől függetlenül az is lehet,hogy túlhordom.
2012. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! nekem a 35. héttől folyamatosan távozott a nyákdugó, de csak a 38. héten szültem. Még bőven lehet időd hátra a szülésig. A nyákdugónak nem muszáj egyből szülés előtt elmenni, bár első babámnál szülés előtt a fájások és a magzatvíz folyása előtt 7 órával ment el.
2012. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia, én 27-én voltam vizsgálaton, semmit nem mutatott se az NST se az uh, másnap megszültem reggel 10.kor.

Könnyű szülést neked! :)

2012. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!