Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 31 éves vagyok kérlek szépen...

31 éves vagyok kérlek szépen titeket hogy olvassátok el mert nagyon fontos kérlek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amandának hivnak! Most derült ki hogy terhes vagyok de nagyon félek mert mindig mozgok! Reggel: futok, erönléti eddzést folytatok. Akkor este is: futok egy jo 1 órát szerintetek ez árt a babának? És ha igen mit csináljak? De nem tudom abba hagyni!! Mit tegyek? Ja és még táncolok hip-hop-ot!!

2012. szept. 11. 22:11
 1/6 anonim válasza:

Ha mész nőgyógyászhoz,ezt mindenképpen említsd meg neki,és majd ő megállapítja mit lehet és mit nem!Ebbe igazából mi nem tudunk segíteni.

Boldog babavárást!

2012. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és meg fogadom a tanácsodat!
2012. szept. 11. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is, szívből gratulálok a babához! :)

Nemrég volt egy hasonló kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

Ezt szerintem érdemes elolvasnod, leirkáltuk a véleményünket.

Mindenesetre a lényeg, hogy mindenképpen menj el orvoshoz, és beszéljétek meg, meddig folytathatod az erőnléti edzést, és a futást. A tánccal nem hinném, hogy gondok lennének. Az neked is kikapcsolódás. De egy idő után mindenképpen abba kell majd hagynod a komoly fizikai munkát egy kis időre,legalább amíg megjön a pici.

2012. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia:)

Grat a babához.

Nyugodtan mozoghatsz,de ne túl sokat. pl a futás 5 hónapos korig jó. de ne emelj nehezet,mert árt a babának. Rubint Réka is mozgott. futott,edzett de nem eszetlenül.. Ajánlom esetleg az ő dvd-it nézz utána mit ajánl. sok ismim mozgott amikor terhes volt,reggel este futott,és tornázott Rékára. Akkor egy ismim nem bírta ki a kardio nélkül,fogyatékos gyereke született,és meghalt... szóval nem ajánlom a túlzott moozgást.

2012. szept. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha nagyon megemelkedik a pulzusod, meg a vérnyomásod, vagy hatalmas légszomjad van, az nem lehet a legjobb. Amugy a mozgás maga nem árt meg neki, lehet jó is, de én orvossal beszélném meg.
2012. szept. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönüm szépen mindenkinek akkor holnap megyek UH-ra akkor meg kérdezem és majd irok hogy mit mondott az orvos!
2012. szept. 12. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!