Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti h viselkedtetek a szülőszob...

Ti h viselkedtetek a szülőszobán? Úgyértem, h kiabáltatok-e, nyögtetek-e stb?

Figyelt kérdés
Apás szülés volt egy ágyasba? Vagy ilyen több ágyasban voltatok? És hangoskodtatok?
2012. szept. 13. 14:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Több ágyasban voltam, elválasztva paravánnal mindenki. Kicsit nyavalyogtam és nyögtem, mert rohadtul fájt, már elnézést. De nem ordítottam mint egy idióta. Csak mértékkel, ami teljesen jogos volt.
2012. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja és,h nyomás közben,v cs vajudás közben,v végig "hangoskodtatok"
2012. szept. 13. 14:43
 3/19 anonim ***** válasza:
Én vajúdás alatt nyöszörögtem, de szerintem ez belefér, tekintve, hogy 8 órán keresztül kaptam az oxitocint. Utána a kitolásnál viszont hangom nem volt.
2012. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Néha hangosan nevettem, a kitolásnál pedig erősebben fújtam ki a levegőt. Ennyi.

Szerencsés vagyok nagyon könnyű szülés volt.

A tesóm volt velem.

2012. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én a kitolási szakaszban nyögtem (nem túl hangosan), de akkor a dokim szólt, hogy inkább ne a hang kiadására menjen el az energiám (ebben iagaza is volt), úgyhogy abbahagytam :D Igen, apás szülés volt, 1 ágyas szülőszobában.
2012. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Apás szülések mind. 3x.

Sosem kiabáltam.

Az első szülésem hosszú volt, nyöszörögtem.

Egyszer-egyszer el szoktam ereszteni, hogy "nem bírom tovább".

Bár a harmadik szülésem annyira gyors volt, hogy ott erre nem maradt időm. :o)

2012. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

eleinte tök kulturált voltam,aztán amikor 24 óra vajúdás,0 tágulás és e miatt 0 fájdalomcsillapítás,de folyamatos hányás,és fájdalom után voltam,akkor már ordibáltam. jött is a szülésznő h ne kiabáljak,mondtam h más is kiabál,erre ő: de ők SZÜLNEK! én meg: én is szülnék ha tudnék b+pedig ne is vagyok káromkodós.


sztem ha mennek a dolgok a maguk útján,vagyis fokozatosan tágulsz,fokozatosan nő a fájdalom akkor jól lehet bírni a fájdalmat. én sztem már teljesen kiborultam a fáradtságtól és attól h nem ment a dolog

2012. szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Apás szülésnek indult, végig bent volt, de a kitolásnál kiküldtem szegényt, mai napig nem tudom miért...:(

Egyedül voltam, egy ágyasban (azaz kétágyas, a második a férjemé). És én nyögtem. De, ha éppen ordítottam volna, nem zavart volna, sem a férjemet, mert nincs szégyelnivaló ebben. Nagyon fájdalmas az egész és hosszadalmas azért, mindenki másképp éli át.

2012. szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én a párnába orditottam már amikor nembirtam tovább.12ora vajudás után érthetö is.Szerintem se nincs benne semmi szégyelni való.Persze fájdalomcsillapitó nélkül,hát enyhén szolva megviseli az ember lányát :)
2012. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 gabszem ***** válasza:
Én csendben szenvedtem fájásokkor, amúgy se vagyok az a kiabálós tipus. Párom kezét szorítottam, szegény csillagokat látott. Szerencsére gyors szülés volt és csak kb. 1 óra volt nagyon dúrva. A kitolásnál én már nem éreztem fájdalmat , pedig 4080 grammos, 56 centis babát szültem és szakadtam kívül-belül... sajnos. Szerintem az orditozás elveszi az energiát, az a jó ha bennt tudod tartani a levegőt kitoláskor és úgy nyomni. Nekem ez nem nagyon ment, mert közben ketten térdeltek és könyököltek a hasamon...
2012. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!