Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszéses szülés után...

Gátmetszéses szülés után milyen hashajtót használtatok?

Figyelt kérdés

Első szülésem után kaptam a kórházban vmi tablettát, ami nem hatott vagy egy napig, utána bevettem még egyet, de akkor meg brutál hasmenés tört rám.

Ezt most nagyon szeretném elkerülni!

Szerintetek a Guttalax csepp, vagy hasonló nevű tabletta,vagy kúp jó ilyen helyzetben?

Más kórházban is erőltetik ezt a nagy Wc-zési projektet gátmetszés után? Ha belegondol az ember, egy beöntés és szülés után túl sokat nem eszik az ember, de az "alkotás" az persze kötelező...


2012. szept. 14. 17:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
elsőnél volt metszésem, glicerines kúpot adtak. másodiknál repedtem, nem adtak semmit, 2 napig nem is kakiltam
2012. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy valamikor a kórházi ott tartózkodás alatt jó,ha tud az ember egy nagyot "alkotni"...! No de pl. én késő du. szültem, aznap este kérdezték,hogy "Na, volt már nagy Wc-n,anyuka?" Hát nem voltam, épp csak vacsoráztam egyet,"Ja, akkor vegyen be egy tablettát" No ez a tabletta nem hatott reggelig, tehát délben kaptam még egyet, amitől olyan, de olyan hasmenésem lett, hogy amíg a kórházban tartózkodtam, úgy fostam, mint egy liba. (Már bocsánat a kifejezésért!)

2-3 kg-ot le is adtam rögtön.

Nos, talán érthető, hogy valami kíméletesebb hashajtásra vágyok. Az orvosom szerint ez,h ilyen hamar kell nagy vécézni,kőkorszaki-módszer, elavult.

2012. szept. 15. 18:18
 13/15 A kérdező kommentje:

Ja,és csak a gátmetszésesek állapota érdekelte a nővéreket. Sote I. 2010 ősze


Köszönöm a válaszaitokat!


Kb. annyira félek most ettől a hasmenéstől, mint a szüléstől. :(

Lehet, h csak annyit teszek majd,h az első tabletta után több időt hagyok a szervezetemnek.

2012. szept. 15. 19:32
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves 10. Válaszoló, az a kanalas gyógyszer volt a Duphalac :-)

Én is a Bajcsyban szültem (2011. március), bent is azt adták, meg a dokim is azt javasolta terhesség alatt és utána is. )

9. voltam.

2012. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk (Salgótarján) Laevolac szirupot adtak. Ettől függetlenül minimális székletem volt majd' két hétig. Utána viszont brutális volt...

2012. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!