Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A tatabányai kórházba bejöhet...

A tatabányai kórházba bejöhet velem a párom a szülésre? Fogadott orvosom nincs szóval nem tudom vele megbeszélni, spontán megyünk be ha elfolyt a magzatvíz. Van vmi tanácsotok? 38hkm

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, bemehet. A patikában vegyetek előtte apacsomagot, ebben van köpeny, lábzsák, amit fel kell húzni ha bemegy a szülőszobába. Én azért stabil 5 perces fájásoknál bemennék, nekem az első tolófájáskor repedt csak meg a burok, onnan kb 1 perc múlva már kint volt a fiam.
2012. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, bent lehet. Csak legyen nálatok egy csomag steril ruha. Patikában, gyógyászati segédeszköz boltban lehet beszerezni.
2012. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, és ha befektetnek akkor is bent lehet velem?
2012. szept. 16. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért fektetnének be?Ha esetleg túlhordanád?41 héttől kell befeküdni ha addig magától nem indul be a szülés.Ha befektetnek,akkor természetesen nem lehet ott veled a párod állandóan hiszen a szülészeti osztályra vesznek fel.Látogatási időben találkozhattok csak.Aztán majd kiderül mikor indítják a szülést.

De ne izgulj nem fogod túlhordani:)

Ja!és ne csakis akkor menk be a kórházba ha a magzatvíz elfolyik.Nem mindenkinél úgy kezdődik a szülés,hogy a víz elfolyik,általánosabb ha fájásokat érzel.Amikor a fájások 10-5 percesek lesznek akkor érdemes elindulni a kórházba.

Egyébként én is Tatabányán fogok szülni,negyedik gyerkőc,37 hetes vagyok.

2012. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!