Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tippek szülésmegindításhoz?...

Tippek szülésmegindításhoz? Zárt méhszájjal van esély a természetesen beinduló szülésre 39. hét után? Fenyegetnek a császárral, de elkerülném, mert mindketten jól vagyunk amúgy. Minden tipp érdekel, ami közelebb visz a vajúdáshoz.

Figyelt kérdés
Bábakoktél? Bármi egyéb? Nincs szülésznőm, se orvosom, így nincs kitől tanácsot kérnem.

#bábakoktél #szülés megindítása #császár helyett természetes szülés
2012. szept. 18. 13:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam a bábakoktélt is, meg minden eddig leírt praktikát, de nem indult el. Utólag biztos vagyok benne, hogy még nem volt ott az ideje. A bábakoktél egyébként hatásos szerintem, (produkáltam tőle fájásokat, csak mindig abbamaradtak)de csak akkor,ha már érett a méhszáj a szülésre. Azt hiszem csak akkor ajánlják a leírások is. Viszont nagyobb bajom, mint egy kiadós (tényleg!!!) hasmenés nem volt tőle így sem. Azt meg nem bántam! Szerintem amíg tudod, húzd az időt, mert egy hamarabb beindított szülésnek, könnyen császár a vége, mondjuk mert nem nyílt ki a méhszáj, vagy fájásgyengeség miatt. Csak akkor engedd az indítást, ha már tényleg bajközeli állapotban van a baba, áramlás meg mittudoménmi alapján. Mondjuk sajnos van egy meghatározott protokoll a kórházakban, hogy pl. kiírt nap +7 napra megindítják bármi van, úgyhogy nem könnyű határozottnak lenni:( Ügyes légy!!:)

40.hét után ajánlom a a bábakoktélt, ha érdekel szólj,megkeresem a receptet.

2012. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kitty29 ***** válasza:
40+1 napos vagyok és 26án hajnali 2kor kellett be jönni a kórházba szépen voltak fájások de csak 1 ujnyira voltam nyitva szekelesi inger is volt nem kellett a kúp aztán 7 órakor megvizsgált gyengébbek voltak a fájások es nem tagultam. Most itt vagyok a kórházban hol erős fájásokkal hol gyengékkel de még mindig nem tagultam semmit sétáltam egy nagyot is de semmi vizsgálták is de így sem meleg zuhany sem segített meg persze az együttlet se apával
2021. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!