Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros kérdés több gyermeke...

Császáros kérdés több gyermekesektől! Válaszra várok?

Figyelt kérdés

Lehetőleg csak olyanok válaszoljanak, akiket császároztak elsőnek!


Az lenne a kérdésem, hogy az első császár után a második is császár volt?

Igaz, hogy jobban fáj, mint az első?

Ugyan azaz orvos végezte?

A 2. gyermek nagyobb lett?

Hosszabb volt a gyógyulási idő vagy rövidebb?



Sürgősségi császárral szültem kicsit több, mint 1 éves.

Szeretnénk még egy gyermeket majd 2-3 év múlva, de eléggé félek.

Eddig csak "rosszat" hallottam a második császárról.

Biztos, hogy császáros leszek, mert eredetileg a szívem miatt lett volna normál császár, csak a természet időközben beleszólt és meg kellett menteni az életemet. Szerencsére a lányunk egészségesen született, egyébként 40+5 napra.


2012. szept. 26. 14:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem 2 programozott császárom volt, az első azért, mert bazi nagy baba volt (4700 g, 60 cm), a második szintén nagy volt (4000 g és 59 cm), meg hát a hegszétválás miatt "félni kellett".

2 év különbséggel ugyanaz az orvos végezte, a gyógyulás ugyanolyan volt, viszont nekem az első éjszaka sokkal rosszabb volt a másodiknál. Mondtam is a dokinak, hogy sokkal jobban fájt, erre közölte, hogy hát igen, így szokott lenni (én ezt akkor hallottam először).

2012. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!