Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes vagyok. Éjszaka 10...

39 hetes vagyok. Éjszaka 10 majd 7 perces fájásaim voltak. De nem voltak erősek, így nem mentünk be a kórházba, majd éjfél körül el is múltak. Mennyire kell erősnek lenni a fájásoknak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 18. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon. :-)

Tudom, ez nem igazi válasz. Én is azt hittem először, hogy 5 perces fájásnál tartok, nálam a magzatvíz is szivárgott, de sajnos a fájások nem voltak igaziak ekkor. Utána persze megtudtam, milyen az igazi, a falat kapartam volna, pedig a vajúdószoba minden jóval föl volt szerelve, de semmi nem tudta enyhíteni. A szülés ezután már semmiségnek tűnt.

Neked, mint ahogy nekem is, valószínűleg csak jóslófájások ezek, főleg, ha elmúltak. Az igazira csak a szülés a gyógyír. Figyelj nagyon magadra, és ügyes légy!

2008. máj. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos,akár 5 perces fájásaid is lehetnek,de ha nem erősödnem sűrűsödnem,akkor csak vaklárma,és készül a szervezeted.Viszont azt is jelenti,hogy baromi közel a szülés,és bmikor beindulhattok.A fájások erősödnek ,nem tudom megmondani,mert mindenkinek szubjektív a fájdalom érzékelése.Én az NSTn mért 50es fájásnál is csak mosolyogtam.80-100asok a tolófájások.
2008. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már nagyon várom, hogy beinduljon.
2008. máj. 18. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Valószínűleg kicsit megnyílt a méhszájad. Mostmár nem sok van hátra!!! A fájás erőssége meg egyénfüggő. Én a második szülésemkor 3 percesekkel még játszótéren voltam, éreztem, amikor már jobban fájt, akkor mentünk be, 3 ujjnyi méhszájjal (4 a vége). Nekem igazából burokrepesztés után fájt NAGYON. Meg fogod ismerni. Az nagyon tud fájni.....

Szép szülést! :o)

2008. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!