Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hanyadik heten lehet beinditta...

Hanyadik heten lehet beindittatni a szulest leghamarabb?

Figyelt kérdés
Meg mielott barki nekem allna, kulfoldon elek, valoszinuleg ferjemnek el kell majd utaznia pont akkor, amikorra ki vagyok irva. Igy nem tudnam a lanyomat hova rakni. Rokonok 1500 km-re.
2012. szept. 29. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Előre kellett volna gondolkodni, és egy bébisittert felfogadni.
2012. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha arra vagy kíváncsi a betöltött 37. héttől nem számít koraszülésnek.

Elvileg nálunk (Magyarországon) csak akkor indítanak szülést, ha annak orvosi indoka van. Ez pedig bármikor felmerülhet a terhesség során. Nekem a 39. héten kellett császármetszést végezni, egészségügyi okokból.

Jó lenne, ha Te meg tudnád oldani valahogy, mert a babádnak az a jó, ha bennt van, amíg lehet, de ezt biztos Te is tudod.

2012. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy kérésre beindítanak szülést. Próbáld meg az egyik rokonodat megkérni hogy utazzon el hozzátok arra a pár napra, fizessétek neki az útját, ha anyagilag megtehetitek. Egy barát sincs a közelben akit egy két éjszakára meg lehet kérni hogy vigyázzon a lányodra??
2012. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos hogy a kiíráskor szülsz. Előtte 3, utána két hétig esélyes, tehát egy bő hónapos intervallum.

Nem tudom milyen külföldön élsz, ott kell megérdeklődni mi van.

Ha pénzért végeznek pl. császárt, akkor könnyen el tudom képzelni, hogy indítanak is.


Nem is olyan régen egyébként Magyarországon is volt "irányított szülés", vagyis megbeszélt időpontban bement a kismama, amikor az orvos is ügyeletben volt, és megindította a szülést...

Szerencsére ma már ez nincs, mert mint írták, akkor van a legkevesebb komplikáció, mind a baba, mind a mama részére, ha a szülés magától indul.

2012. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat. Nem csaszarral fogok szulni, de azota utana neztem, 38. het korul meg lehet beszelni az orvossal, hogy beinditsak.
2012. szept. 29. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!