Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezt honnan tudhatom?

Ezt honnan tudhatom?

Figyelt kérdés
8 hete szültem és még nem állt be a ciklusom, hol meg van napokig, utána elmúlik és újra kezdődik. Ebben az esetben honnan lehet tudni, hogy mikor van peteérésem? Nem szeretnék még egy babát, csak kíváncsi vagyok.
2012. szept. 30. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 8 hétig véreztem szülés után, hol kevésbé, hol erősebben.Volt, hogy 3 napig semmi, majd elindult ujra. Én sokáig, és sokat véreztem ,de ezek gyerekágyi vérzések voltak, mert utána legközelebb 8 hónap mulva jött meg. Mondjuk nekem a gyógyulásis lassú volt, mert a fiam eléggé szétroncsolt, így gondolom a gyógyulás miatt volt hosszadalmas a vérzés.
2012. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
használjatok óvszert, ha nem akarsz gyereket, mert nemigen lehet tudni
2012. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegyél egy ovulációs mikroszkópot (PG54 a neve asszem), a gyógyszertárakban lehet kapni. Elég egyszer megvenni, nem drága és bármikor használhatod akár évekig. Nyálból kimutatja, mikor van peteérésed, olyankor vigyázzatok.

Ha szoptatsz, lehet, hogy még nincs is ciklusod, csak gyermekágyi folyásod. Én 6 hete szültem, és néha még van egy kis vérzésem. De nekem tutira nem mensi. Az első szülésem után is csak akkor jött meg rendesen, amikor teljesen abbahagytam a szoptatást.

2012. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!