Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sajnos nem tudom felnevelni a...

Sajnos nem tudom felnevelni a gyermekem, ezért az örökbe adás mellett döntöttem. Egy hetem van vissza, és már csak annyit nem tudok, hogy szülés után meddig kell bent maradnom a kórházban?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 15:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A valóságban egyáltalán nem kellene annyit ott ülnöd, komplikációmentes szülés után néhány órával már elhagyhatnád a kórházat.


A helyzet azonban az, hogy a kórháznak konkrét anyagi érdeke, hogy minimum 3 napot ott tölts, mert csak így kapják meg az OEP-től a pénzt, ami utánad jár.

2012. okt. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

nem tudom, hogy milyen lelki állapotban leszek.

ha úgy döntök saját felelősségre hazamehetek, nem?

remélem minden rendben lesz, még egyszer köszi a sok választ.

2012. okt. 14. 08:59
 13/23 anonim ***** válasza:

A doki tudja, hogy lemondasz a gyerekről?

Ha minden rendben elvileg hazamehetsz, de kérdezd meg a dokit is.

2012. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Hányadikára vagy kiírva?
2012. okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

tudja az orvos, persze csak erről még nem esett szó, hogy akkor meddig is kell bent maradnom.

vasárnapra vagyok kiírva egyébként.

2012. okt. 14. 11:57
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Becsüllek és tisztellek, mert a világ legnehezebb döntését hoztad meg. Kívánok minden jót és könnyű szülést. Kisfiú vagy kislány? Vagy így meg sem akartad tudni?
2012. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem tarthatod meg, de jó döntést hoztál, jobb mint ha megölted volna! Sok erőt, és kitartást kívánok neked!
2012. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Minden tiszteletem a Tied!


A kórház nem börtön, akármikor hazamehetsz onnan. Ha nem bírod lelkileg, nyugodtan hazamehetsz. Problémamentes szülés után csak azért tartanak bent három napig, mert úgy fizet a kórháznak a Tb.

2012. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Minden tiszteletem a Tiéd,

nem tudom, hogy a helyedben hogy tudnám ezt végig csinálni. Egyébként szerintem nem engednek haza rögtön szülés után, gondolom meg kell várnod neked is a 3 napot.

2012. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Utolsó: a kórház nem börtön, a kérdező akkor megy el onna, amikor csak akar. Én sem vártam ki annak idején a három napot, olyat is hallottam hogy az anyuka babástul egyenesen a szülőszobából távozott.
2012. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!