Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sajnos nem tudom felnevelni a...

Sajnos nem tudom felnevelni a gyermekem, ezért az örökbe adás mellett döntöttem. Egy hetem van vissza, és már csak annyit nem tudok, hogy szülés után meddig kell bent maradnom a kórházban?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 15:16
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

tegnap délelőtt világra hoztam a gyermekem.

csak a hangját hallottam mikor felsírt, utána egyből elvitték, de így is kértem, ha tudnám hogy milyen- hogy néz ki talán most jobban fájna.. szerencsére egészséges, minden rendben van vele. a szülés után 2 órát megfigyeltek, majd a nőgyógyászatra kerültem, ahonnan ma délelőtt haza engedtek saját felelősségre. varrat szedésre kell vissza mennem pénteken. az örökbefogadó szülőkkel beszéltem, nagyon hálásak, megbeszéltük, hogy nem sürgetnek, akkor látom majd a picit amikor készen állok rá..nem tudom mikor lesz. péntek reggel viszik majd haza a babát, nagyon sírtak és nagyon örülnek..

nem volt szívem el vetetni, jobb az a tudat, hogy valahol a világba él egy egészséges gyermek akinek én adtam életet.

lelkileg nem tudom mikor jövök rendbe. egyenlőre pihenek 1-2 hétig, próbálom feldolgozni a történteket itthon.

köszönöm még egyszer a válaszokat.rendesek vagytok!

2012. okt. 17. 14:27
 22/23 anonim ***** válasza:
Remélem minél előbb megnyugszik a lelked!
2012. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát most megríkattál, pedig nem szokásom. Mielőbbi felépülést testileg és lelkileg is! Akkor ez egy nyílt örökbefogadás volt? Megengedi az örökbefogadó pár, hogyha akarsz része lehetsz a kicsi életének? Vagy rosszul értettem?
2012. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!