Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha vinnétek magatokkal szülésr...

Ha vinnétek magatokkal szülésre saját írású cd-t, akkor milyen zenéket írnátok ki rá?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam, hogy a vajúdás idejére viszek magammal zenei cd-t, de nincs ötletem, hogy milyen zenéket írjak ki rá.? Szerintetek?

34 hkm


2012. okt. 15. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A kedvenceidet, ami megnyugtat.
2012. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiváncsi leszek, mennyit fogsz belöle érzékelni!
2012. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is viszek majd elvileg :) Ami biztos rajta lesz az esküvőnkről a szertartás alatti zenék, illetve a kedvenceim :)
2012. okt. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első baba??:)) Szinte biztos vagyok benne, mert ha nem az lenne akkor tudnád, hogy ott aztán szólhatna egy élő koncert is, az se hatna meg!! :) Én az első szülésem előtt azt mondogattam Édesanyámnak, hogy majd a vajúdás alatt smsezek a barátnőimmel vagy trécselünk telefonon, hogy eltereljem a figyelmem. Hiába mondta el ezerszer, hogy na arra Ő befizet, én nem hittem Neki. Úgy voltam vele, hogy na majd én megmutatom! :) Hát megmutattam ... Telefont még a közelben sem akartam látni, még anyukámnak se engedtem h telefonáljon, könyörögtem h csak rám figyeljen, engem nyugtasson! :D Na de hátha Veled nem így lesz!


De hogy a kérdésedre is feleljek ... Ha már mindenképp vinni szeretnél, a kedvenceidet vidd! :)

2012. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, úgysem fogsz odafigyelni.

Én szerettem volna, ha a két szülésemnél szól a rádió, hogy amikor kibújik a baba, milyen szám szól éppen, és jegyezzük meg. De zavart a zene, nem szólt egyik szülésnél sem végül is.

De ne a mi véleményünket kérdezd, hiszen az a fontos, hogy te milyen zenét szeretsz, ha Tankcsapdát, akkor azt, ha Takács Nicolast, akkor azt írjál ki.

De tényleg mindegy, úgyse fogod hallani a felét sem, a gondolataid hangosabbak lesznek.

2012. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!