Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges hogy beindul még ma?

Lehetséges hogy beindul még ma?

Figyelt kérdés
Szombatra vagyok kiirva, több mint 1 hete nagyon erös jóslóim vannak,ami mindig elmúlik teljesen ha lefekszek. Viszont most is fekszek és enyhén fájdogál a hasam alul,de közel se olyan erös mint a joslók voltak. Állandóan pisilési kényszerem van,de alig bírok pisilni,van hogy fáj ha pisilnék. Ma nézték a vizeletem,nem volt vele gond. A derekam is fáj,pedig pihizek. Lehet hogy este mehetek? Olyan jo dnne.
2012. máj. 16. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem csak simán a terhedet érzed...Nem tudom másnál,hogy mint,de nekem amikor beindultak a fájások a fekvés és pár órás 10 perces vajúdás után,az ülés is kínszenvedés volt.Azért írtam,hogy vajúdás,mert nekem a 10 percesek után volt kb fél órás 5 perces aztán rögtön 2.És az egyiknél 3 ujjnyira a másiknál 4 ujjnyira tágultam,mire a kórházba értem.

Vannak akik hasmenéssel hányingerrel küszködnek,vagy figyelgesd a nyákdugót,távozik-e..

Kitartást!:)

2012. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy beindul még ma,de lehet,hogy egy hét múlva.Nem lehet tudni.Minden esetre,ha nem vagy veszélyeztetett,vagy az orvos nem tiltotta meg,akkor szeretkezzetek egy jó nagyot!!:)))
2012. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!