Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imrében amíg beindul a...

Szent Imrében amíg beindul a tej, lehet adni vmit a babának?

Figyelt kérdés
Ha a nagy kánikulában csak a 4. nap indul be a tej, addig ugye nem hagyják éhezni a babákat?
2012. jún. 22. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Miért éhezne? Előtej már a szüléstől kezdve van, a babáknak pedig vannak tartalékaik arra a pár napra, amíg az anya teje belövell.
2012. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze kedves első,ez szép is lenne ha így lenne.Leírva a la leche liga honlapján szépen is néz ki,csak a gyakorlatban lehet másképp...
2012. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

az első válaszolónak és nekem volt annyi előtej (és tudás), hogy hozzátáplálás nélkül sikerült megvárni a belövellést, mindenki másnak muszáj a tápszer meg a sok vacak, mert csak mi voltunk csókosok.


minek az ilyen kérdés, ha úgyis meg van magyarázva a helyes válasz?

2012. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

2.vagyok.


Nem kapott tápszert a babám,igaz végig üvöltötte a 3 napot amíg belövellt a tej.Anyatejpárti vagyok,de jobban örültem volna a tápszernek mert ez így borzasztó volt.Szerintem senkinek nem esik jól ha éhezik a gyereke,mindegy mennyi idős.

2012. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
a babák annyi tartalékkal jönnek a világra, ami 3-4 napig elég. nem éheznek. a sírásnak más oka van ilyenkor.
2012. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ebben tévedsz...
2012. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nem tévedek. vagy talán ezt mondta az újszülött babád, hogy anya én éhezek?

a születés nekik is fáj és az átállás is. az enyémnek még törése is volt, igaz nem sírt. csak a puha, löttyedt mellem tuszkoltam a szájába, ha kellett akkor óránként.

majd a negyedik napon már volt mit szopnia belőle. de nem adtam neki semmit és nem adtam fel, hanem hittem a természetben, ami szerintem zseniálisan megoldott idáig mindent.

2012. jún. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezt a la leche liga oldalán olvastad????Mert akkor nem sok értelme van a kommunikációnknak...
2012. jún. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy vannak olyan kórházak, ahol kérdés nélkül teletömik a babákat tápszerrel, aztán csodálkoznak az anyukák, hogy amikor leviszik nekik a babát, miért alszik, és miért nem lehet felkelteni megszoptatni... Aztán ebből lehetnek olyan problémák, hogy nem lesz az anyának elég teje vagy nem tanul meg a baba helyesen szopizni. Tapasztalatból beszélek...
2012. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

a la leche liga oldala hasznos és valóságos dolgokat ír le, amit viszont én írtam az tapasztalat.

talán tudok valamit, ha egyik babámnál sem kellett tápszer vagy cukros víz.

mellesleg ők négyen vannak.


de már rég nem izgat ki mivel tömi a sajátját. már rég rájöttem, hogy egyesek szemét a személyes tapasztalat is szúrja és még azokat is meg akarják cáfolni, sőt mi több az embert is meghazudtolják.

2012. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!