Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+3 vagyok ma. Hétfőn indítan...

40+3 vagyok ma. Hétfőn indítanak ha nem bújik ki addig a gyerekem. Mit tehetek hogy meginduljon addig esetleg?

Figyelt kérdés

2. gyerek. Első is indításra jött csak ott még zárt is voltam. Most már 1 hete 1-2 cm vagyok nyitva.


Olvastam persze utána miket szoktak bevetni de már el vagyok keseredve hogy ismét indítás lesz :(


2012. okt. 25. 11:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
még tök sok idő van hétfőig! Inkább lazíts és élvezd ki ezt a pár napot, és szívd fel magad a szülésre.Menjetek el egy nagy sétára vmi közeli erdőbe, parkba, sétálj legalább 2órát, de úgy rendesen, ne csak totyogva. Persze, vigyázz, h ne erőltesd meg magad túlságosan. Mi erdő mellett laktunk akkor, szülés előtti nap is kirándultunk egy jó nagyot, akkor voltam 40+1 napos, és hajnalban beindultak a dolgok. Élvezd ki a gyönyörű, borongós őszi idő romantikáját! :)
2012. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 gabszem ***** válasza:
Sétálj sokat és aludj sokat! :)
2012. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a sok séta bevált, másnap megszültem 40+3-on, mint ami most te vagy. Én is azt hittem, hogy indítás lesz a vége, volt még 2 napom, de a végén mégiscsak magától bújt ki a kislányom :)! Te se add fel! Attól, hogy az első babádnál indítás volt, az nem azt jelenti, hogy most is az lesz!
2012. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Majd írj, ha meg van a baba! Utolsó voltam.
2012. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat , elég egységes :)


Hát nem tudom a séta elég nehézkesen megy. viszont itthon alig állok meg. mármint úgy értem, hogy egész nap tevékenykedem jövök-megyek a lakásban, mosok teregetek, porszívózás, takarítás, rámolás. Ez nem egyenlő a sétával? :D


az a baj ha elindulok sétálni kicsit megyek és már feszül a hasam nagyon.

Mindeképp fogok írni hogy mikor bújt ki a fiam :)

2012. okt. 25. 12:23
 6/26 anonim ***** válasza:
Hát jobbat nem tudok, mint hogy sétálj. Ahogy a többiek is írták. Én 40+5 hetesen szültem pénteken, hétfőn indítoták volna. Előtte 6 órát sétáltam az ikeában. Hajrá, szorítok, hogy beinduljon.
2012. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszi-köszi mindenkinek.
2012. okt. 25. 13:12
 8/26 anonim ***** válasza:

Hát vannak praktikák, de ha bent akar még maradni, akkor sajnos nem sok mindent tehetsz. Hétfőig még tényleg sok idő van, és hétvégén jön a hidegfront is, szóval lehet, hogy akkor beindul a szülés.

Kitartás, együtt érzek veled, mert már én is csak szenvedek, pedig nekem még van 2 hetem.


Könnyű és Problémamentes Szülést Kívánok! :-)

Majd írj, ha megvan a baba.:)


38+1 hkm

2012. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos a lépcsőzést javasolta. Kétszer mentem fel-le a hetedik emeletre nappal és este 10-kor be is indult a szülés , persze mondanom sem kell , hogy hulla fáradt voltam , mert nem aludtam előtte semmit.
2012. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

én azt hallottam hogy a szeretkezés is beindítja. hogy ennek mennyi az igazság alapja? passz...

séta és a lépcsőzés is jó lehet.

még ne add föl, hiszen csak csütörtök van, hétfőig még van 3 napod! (milyen jó vagyok matekból :D )

2012. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!