Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+3 vagyok ma. Hétfőn indítan...

40+3 vagyok ma. Hétfőn indítanak ha nem bújik ki addig a gyerekem. Mit tehetek hogy meginduljon addig esetleg?

Figyelt kérdés

2. gyerek. Első is indításra jött csak ott még zárt is voltam. Most már 1 hete 1-2 cm vagyok nyitva.


Olvastam persze utána miket szoktak bevetni de már el vagyok keseredve hogy ismét indítás lesz :(


2012. okt. 25. 11:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szia! Megint az utolsó vagyok! Sajnálom, hogy hazaküldtek. Gondoltam rád, hogy már lehet, hogy meg van a babád. De akkor szerdán már biztos. Drukkolok, hogy magától induljon be, nagy esély van rá, ha már majdnem 3 cm-re nyitva vagy.
2012. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Köszi aranyos vagy! :)

Hát esély van rá ez tény, de nagyon-nagyon nehezen és lassan tágultam ki 2 cm ig is :( De hátha...

Írok ha meglesz a fiam ! :)

2012. okt. 29. 17:01
 23/26 anonim ***** válasza:
Na, mi újság van veletek? Már biztos, hogy meg van a kisfiad :)! Majd írd meg, hogy zajlott a szülés, magától jött a pici vagy indítani kellett-e? Meg kíváncsi vagyok a paraméterekre is! Utsó voltam.
2012. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

szia!


Aranyos vagy h érdeklődsz :)


Igen megvan a fiam :)

Indítani kellett sajnos reggel 7-kor mentünk be ctg. majd 8 körül szobát kaptam, burokrepesztés fél 11-kor oxitocin és 14 : 00 született meg. Fájt az tény, de megérte :) Egyenlőre nagyon jó baba eszik alszik többnyire vagy a kiságyban nézelődik :) így tudok a lányommal is foglalkozni szerencsére :)

2012. nov. 8. 15:20
 25/26 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok a kisfiadhoz :)! Mi a neve? Akkor hamar meglett! Milyen paraméterekkel született?
2012. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


3710 gr és 57 cm nem gondoltam volna hihetetlennek tartottam


lányom 3,5 éve 2990 gr és 51 cm született! :)

2012. nov. 9. 17:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!