Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+3 vagyok ma. Hétfőn indítan...

40+3 vagyok ma. Hétfőn indítanak ha nem bújik ki addig a gyerekem. Mit tehetek hogy meginduljon addig esetleg?

Figyelt kérdés

2. gyerek. Első is indításra jött csak ott még zárt is voltam. Most már 1 hete 1-2 cm vagyok nyitva.


Olvastam persze utána miket szoktak bevetni de már el vagyok keseredve hogy ismét indítás lesz :(


2012. okt. 25. 11:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Szerintem is séta és apa segítsége :)

A lépcsőzést ma már tiltják, mert kevesebb oxigént kap a baba a megerőltetéstől, minek stresszelni ezzel, meg egy csomó olyan dologgal, amiben eddig nem volt része? Elég stressz lesz számára a megszületés. Szerintem ezt a pár napot nyugalomban élvezze ki az ember: mi sétáltunk, elmentünk vacsorázni utolsó este. Sajna júliusban a legnagyobb melegben óriási pocakkal nagy túrára nem vállalkoztam, mert előbb nyiffantam volna ki, minthogy megszüljek. Nekem is indítás volt 40+6 napra, császár lett, de fantasztikus élmény maradt.

2012. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nalunk a negyedik emeleten van a terhesgondozas es nogyogyaszat. Ketszer kellett felcaplatnom,mert nem volt jo a lift. Egyszer askra mentem,egyszer nstre. 40+5 voltam ekkor. Nalam nem segitett :-) 41+2 voltam,amikor oxiterhelesre kuldtek,na ott elfolyt a vizem,a kisfiam dontott :-)
2012. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Enis ugyanigy voltam,nekem egy noverke segitett mert megsajnalt,latta mennyire parazok mert 41 hetes voltam es meg semmi nyilas. azt mondta igyak mindennap legalabb 2-szer kalciumot es lepcsozzek amennyit birok. 2 nap utan megszuletett a kislanyom :)
2012. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
sziasztok! Egyenlőre úgy állok, hogy tegnap voltam doknál lejebb jött a baba, kb. 2 cm vagyok nyitva. Du. óta tegnap keményedések és kisebb fájások jöttek teljesen rendszertelenül és azt hiszem a nyákcsap indult el mert ilyen pici de erősebb folyás jön ki néha vérrel együtt vagy barnával. Éjjel volt még egy kettő fájás és ennyi. Most várok. Nem tudom lesz-e valami esetleg ma vagy holnap várható -e vagy kivárj a hétfő reggeli indítást.
2012. okt. 27. 08:43
 15/26 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Már nagyon közel jársz, szerintem már ma megindul a szülésed. Nekem ezek, amiket leírtál a szülés napján történtek, de én akkor már vajúdtam. Könnyű szülést!
2012. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: Jujj , de jó hírt írtál, mármint már én sem tudom melyik jobb :D úgy értem hogy el van tervezve a mai - holnapi nap , de ha mégis megindulna ma nem fogok ellenkezni :P



Viszont nagyobb kérdés h vajon mikor induljak mikor biztos h ez már az? Van egy 3,5 éves lányom is ugye nem akarok feleslegesen rángatni mamához!


Holnap amúgy van jelenésem még a kórházba, hát ha ma nem is lesz semmi esetleg kiváncsi leszek mit mondanak tágultam -e azóta.

2012. okt. 27. 10:40
 17/26 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó válaszoló vagyok! Lehet, hogy azóta már babázol, de azért megírom, hogy én mikor éreztem úgy, hogy indulni kell a kórházba. Nekem éjjel jöttek a 8 perces, elég erős fájások, a derekamban és az alhasamban éreztem, vártam 1 órát, sem sétálva, sem fekve nem múlt el. 5 perces fájások jöttek. Utána szóltam itthon, hogy lehet, hogy menni kell a kórházba. Lezuhanyoztam, utána erősödtek a fájások, akkor már nem volt kérdés, tudtam, hogy menni kell. Aznap meg is született a kislányom 12 óra kemény vajúdás után, közben ment el a nyákdugóm, ami véres volt és utána nem sokkal elfolyt a magzatvíz. Szóval, ha még nincs meg a babád, és ilyen fájásokat tapasztalsz, akkor már meg fog indulni a szülésed. Majd írj!
2012. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

sziasztok!


Köszi utolsó hogy leírtad! :)


Sajnos még mindig egyben. Ma ismét vizsgáltak de 2 cm nél vagyok jelenleg. Voltak napközben pont amit leírtál derekamba jött előre sugárzott utána alhasba majd jól bekeményedet és olyan bő1 per múlva kilazult és okés volt minden. Viszont annyira rendszertelen volt hogy nemigaz aztán el is mult ismét :( Nem értem miért áll le egyfolytában.


Szóval holnap reggel 7-re kell mennem pakokkal, most már bizom benne h akkor megindítják burokrepesztéssel egyenlőre úgy tudom. De csak akkor ha 3 cm tág leszek. Tehát ma reggelhez képest kéne holnap reggelre 1 cm tágulnom. nem tudom h ez lehetséges-e :( mert kb. egész nap ilyen 5-6 derék-alhas-kemény poci fájásom volt.


Szomorú vagyok hogy a 2. gyerekemnél sem tudtam megtapasztalni milyen ha magától indul be, de most már tényleg ott vagyok hogy holnap szülessen meg!!!!


Írok mindnekép hogy mi lett!

2012. okt. 28. 20:26
 19/26 A kérdező kommentje:

Hát hazaküldtek még 2-3 cm között vagyok. Látnak esélyt h magától indul be, így szerda reggelig várna.


Úgyhogy legkésőbb szerda reggel indítás végre és már szerdán a kezemben tarthatom a fiam.


Nagyon örülnék neki ha még ez mai nap lenne, de meglátjuk hogy ki szeretne -e jönni

2012. okt. 29. 13:21
 20/26 anonim ***** válasza:

szia!

drukkolok, hogy sikerüljön ma :)

könnyű szülést, és sok boldogságot :)

2012. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!