Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegeden Sikovanyecz mennyire...

Szegeden Sikovanyecz mennyire császár párti?

Figyelt kérdés
Annyira félek a szüléstől! A baba miatt is meg magam miatt is. Elég alacsony a fájdalomtűrő képességem, tudom ez önzőség, mert állítólag a babának jobb, ha természetes úton születik. De mi van ha rátekeredik a nyakára a köldökzsinór? Vagy oxigénhiányos lesz? vagy bármi egyéb...Aki nála szült, vagy van bármi tapasztalata, légyszi írjon!

2012. okt. 31. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kell, úgyis műtenek. Ha meg nincs baj, akkor jobb természetes úton.
2012. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fiamnak rá volt tekeredve a nyakára a köldökzsinór, kétszer, de emiatt nem kellett, hogy Sikovanyecz megcsászározzon.

Én is nagyon féltem, nem tudtam, mennyi fájdalmat fogok majd elviselni. Az első szülés spontán beindult, rejtett vajúdásom volt, észre sem vettem, csak már éjjel rendszeres fájásaim voltak. Szó nélkül tűrtem. 6 ujjnyira kitágultam, burokrepesztés után 2 órával a kezemben volt a babám. A fájdalmat "megszoktam", így könnyebb volt elviselni.

A második indított volt, azt nehezebben viseltem, mert 2 ujjnyira voltam nyitva, mikor burkot repesztett. A fájások hirtelen jöttek és nagyon erősek voltak. A második emiatt volt nehezebb.

2012. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!