Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Április első hete, vagy Május...

Április első hete, vagy Május első-második hete? Mikor szülnétek, miért?

Figyelt kérdés

Most kezdenénk bele a baba projektbe, de nem tudom melyik lenne a jobb hónap, mindenképp tavasszal szeretnénk, amikor kinti hőmérséklet is kb 20 fok, nincs nagy meleg és nincs nagy hideg se:) és nem baj ha az első hetekben nem nagyon tudunk kimozdulni.

Kiszámíthatatlan az időjárás de kb melyik a jobb hónap egy csecsemőnek?

Ja meg beleszámolni a plusz-mínusz heteket, h ha nem pontosan érkezik.

(hálistennek jelenleg ez a legnagyobb problémám ugyh ne hurrogjatok le h hülyeséget kérdeztem!:)...tudom h mindegy csak egészséges legyen és jöjjön már stb:))

Köszi!


2012. júl. 5. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy ha így lehetne tervezni, mindenki így csinálná... Sajnos a gyerek nem játék, amit leveszel a polcról. Minden hónapnak megvannak a maga előnyei, hátrányai.
2012. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Április első hete:)

De sajnos ez nem így működik!

2012. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

akkor inkább május. :)

De amúgy tényleg minden hónapnak megvan az előnye.

2012. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre ne görcsölj rá.Lehet elsőre összejön,lehet éveikg nem. De a születés a leglényegtelenebb szerintem.Fontosabb (ha már tervezel) mikor mennyi idős terhes leszel (nyár-tél,40 fok nagyhas,vagy nagykabát nagyhas).
2012. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Inkább próbáljátok meg áprilisra összehozni, mert nem biztos, hogy rögtön sikerül. Az április amúgy is nagyon jó, és is akkor szeretnék majd szülni. mondjuk én is áprilisi vagyok, 11-én születtem. Remélem összejön úgy, ahogy szeretnéd! :)
2012. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én május közepén szültem és bárcsak áprilisban szültem volna mert most meg annyira meleg van babónak is meg nekem is hogy szinte szenvedünk csak hogy valahogy kitaláljuk mi jó egymásnak...áprilisban még jó idő volt..de ez valóban nem ilyen.:)
2012. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor már azt is számítsd bele, hogy a Kossal, vagy a Bikával jöttök-e ki jobban. Szerintem, minél később a tavaszban, annál jobb, de ez teljesen kiszámíthatatlan. Én az egyiket júliusban, a másikat szeptemberben szültem, és bizony mind a kettővel kánikulában jöttem haza :)
2012. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én ápriéisi kos babát szerettem volna,de május 6-án született meg a lányunk (második)

Hát kínlódunk amelegtől...Szopitól összeizzadunk...


Az első lányom decemberi,nekem könnyebb volt télibabával...Az öltözködésen se agyaltam annyit mint (május közepén a 15-20 fokban) nekem is takarva volt a barbamama testem:)


Namindegy szerintem is április inkább!Mert akkor már nagyobb a nagy kánikulához!

2012. júl. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És mitől vagy olyan biztos benne, hogy azonnal összejön, ahogy elkezdtek próbálkozni? Tudod mennyi esély van a teherbeesésre 1 hónapnyi próbálkozás után egy egészséges párnál? Kicsit nézz utána...
2012. júl. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Tudom h nem biztos h elsőre meglesz, épp azért irtam hogy jelenleg legnagyobb problémám...:) ha nem sikerül akkor már az lesz.

2012. júl. 6. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!