Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha választhatnátok, akkor...

Ha választhatnátok, akkor 18,25 vagy 30 évesen szülnétek?

Figyelt kérdés
melyiket miért?
2012. nov. 3. 16:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen szültem az elsőt.

A másodikat nagyobb korkülönbséggel szerettem volna mindig, és csak most jöttem rá, hogy így a 27 év sem volt túl korán.

Most úgy csinálnám, hogy 25 és 30 évesen szülnék, már ha lehetne ez is kívánságműsor, és a lelki, stabilitási, anyagi, párkapcsolati rész nem szerepelne a döntéshozatalban...de szerepel, úgyhogy minden úgy a jó, ahogy van. :)

2012. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

25.

Valóságban 26 és 28. Most 30 vagyok.

2012. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18 évesen nem szülnék,de nem lenne rossz
2012. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Bár már szültem és még van 4 évem,hogy betöltsem ezt az életkort, de szerintem a 25 ideális. 18 évesen nem szültem volna,mert akkor még épphogy csak befejeztem a sulit. 30 éves koromra pedig már 2 gyermekes anyuka szeretnék lenni.
2012. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
egyet értek a 14. válaszolóval. 30 éves koromra már kétgyermekes anyuka szeretnék lenni. 20 alatt azért korai, de 21 éves korom körül már szeretném az első gyermekemet, 25 év körül pedig a másodikat. De ezek csak tervek, ki tudja, hogy lesz!
2012. nov. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

18 évesen még érettségi előtt álltam

most 22 vagyok, szülnék de aki évek óta szerelmes vagyok az elhagyott, mással meg egyáltalán nem tudok elképzelni semmit és minden próbálkozásom kudarcott vallott

úgyhogy örülök ha 30 éves koromra már túlleszek ezen és találok valakit akit jó apának gondolok és el bírom viselni... bár nem hiszem hogy összejön

2012. nov. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen: még a tojáshéj a fenekemen volt...

25 évesen: előtte 2 évvel fejeztem be az egyetemet, élveztük a szabadságot, az életet, az anyagi függetlenséget, utazgattunk, bulizgattunk

30 évesen: megszültem a Fiamat

Nekem ez így volt tökéletes.

2012. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szültem 20 évesen is, igaz az a baba sajna elment, de ez már 14 éve volt, akkor még normálisnak mondható volt hogy valaki korán szül. De én nem bántam meg hogy olyan korán vállaltunk, csak hát... Aztán 22,25,32 évesen. Nekem mindegy is, házas vagyok, szeretem a férjem, fokozatosan mindenünk meglett, tehát nem tudok egyikre sem ellenérvet mondani.
2012. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem 25 évesen ideális. Vagy kicsit később, de mindenképp 30 éves kor előtt. Én is így terveztem, 2 gyerek, mielőtt 30 leszek (27 és 29 évesen szültem).
2012. nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 évesen szültem, és nem bántam meg, sőt! Néha felmerült bennem, hogy ha előbb összeköltözünk férjemmel, akit már évekkel előtte is ismertem, akkor nem az elsőt, hanem a másodikat szültem volna 21-22 körül. Én ilyen típus vagyok, szerintem anyának születtem, amikor kérdezik, hány gyermeket szeretnék, mindig csak annyit mondok, hogy "amennyi összejön". Szó szerint, sok gyereket szeretnék, és örülök, hogy aránylag fiatalon jött az első, mert még az ötödiknél sem leszek idős a szüléshez.
2012. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!