Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől indul be a szülés a...

Mitől indul be a szülés a bábakoktáltól? Nem kínozza az a babát? A ricinusnak milyen íze van? Én nem merném meginni.

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:

miért akarod hgoy beinduljon? majd eljön az ideje, nyugi


amúgy nekem a doki mind a két kislányomnál elválsztotta a magzatburkot a méhszájtól és azt mondta hogy 24- 48 órán belül ettől be kell hgoy induljon a szülsé és így is lett de én akor már 1 héttel túlhordtam őket.

2009. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem fogadott szülésznőm volt, az ő tanácsára kipróbáltam a bábakoktélt, sajna nekem nem jött be. Még csak meg sem hajtott(szex sem használt,végig dolgoztam és mozogtam az egész terhességem)

A 6. napon kellett befeküdnöm a kórházba, s a rá következő 4. napon amikor már mindent kipróbáltak(oxitocynra sem reagáltam) megcsászároztak.

Viszont itt már sokan írták, hogy használt!

2009. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!