Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második szülésem óta (császárm...

Második szülésem óta (császármetszés) minden havikor iszonyú migrénem van, mitől?

Figyelt kérdés
Első baba után semmi bajom nem volt, most a második után tejérzékeny lettem, és minden hónapban mensikor iszonyú migrén gyötör, hányásig...másnál is volt ilyen nemkívánatos utólagos mellékhatás?? Miért alakult ez ki?

2012. nov. 7. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A hormonok másképp működnek, megváltozott odabent jó pár dolog a terhesség után. S akárhány terhesség annyiféle változás lehet.

De az tuti, hogy ha nagyon szenvedsz, akkor el kell menned egy dokihoz, mert nem kell együtt élned a szenvedéssel, biztos tudnak ajánlani valamit, ami segít.

Nekem szerencsére fájdalmam nem volt, de minden hónap felét végig menseseltem, kicsit sok volt két-két és fél hétig vérezni, és ez nekem is terhesség és császár után volt (bár ez nem a császárral függött össze, hanem a különféle hormonális változástól vagy inkább hívjuk hormonális "megzakkanásnak).

Én elmentem dokihoz, és pár kezelés után helyreállt nagyjából a rend, bár még most is hosszabb a mensesem, mint terhesség előtt.

2012. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ! :-) már több, mint 13 hónapos a fiam, egy-két hónapom jobb volt, így vártam hátha magától elmúlik, de nem:-( ezek szerint csak marad az orvos:-( neked is jobbulást!
2012. nov. 7. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!