Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyobb odafigyelést kap az a...

Xbettyx kérdése:

Nagyobb odafigyelést kap az a kismama aki fogadott orvossal szül mint aki nem? Tatabányán a Szent Borbálában fogok szülni! Észrevételeitek, tapasztalataitok ha vannak szívesen fogadom az ott szülésről!

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Tatabányai vagyok, így én is itt fogok szülni. megint.

3. baba lesz, és mind a két fiamat is itt szültem. Nekem fogadott orvosom van, volt, és én nagyon meg voltam vele elégedve. Én szülésznőt nem fogadtam. A többi orvos távolságtartó volt ( némelyik kifejezetten bunkó) velem, hisz nem neki fizettem, de a dokim többször bejött meglátogatni, megnézni stb. Én nem bántam meg, hogy fogadtam

2012. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én mondjuk Budapesten szültem de össze se lehet hasonlitani a magán dokit és az sztk-t. Sokkal sokkal több odafigyelés segîtség. Bármikor hivhattam bármikor segitett.bejött hozzám minden nap szülésnél is végig ott volt. Ha teheted csak is magánhoz menj!
2012. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindkét fiam itt szültem. Az elsőnél volt fogadott dokim, akivel maximálisan elégedett voltam.

A második szülésemnél (ez két hónapja volt), úgy jött össze a dolog anyagilag, hogy nem volt fogadott dokim. Egy kicsit sem bántak velem rosszabbul, mint korábban. Mind a szülésznők, mind az orvosok rendesek volak, mindkét gyerkőcnél.

Az egyedüli különbség a terhességi vizsgálatoknál volt. A fogadott orvos általában képben van, míg az sztk reneléseknél mindegyik doki egy kicsit mást mond. Ezt a békát, ha le tudod nyelni, akkor szerintem fogadott orvos nélkül is el lehet lenni.

Ja, az első babámnál a szobatársaim közül csak nekem volt fogadott dokim, és senki nem panaszkodott. Most pont fordítva volt, csak nekem nem volt, és ugyanúgy elláttak mindannyiunkat.

Remélem segítettem!

2012. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
SZia! Köszönöm szépen a válaszod :) Igazából 24 hetesek vagyunk...magánorvoshoz járok terhesgondozásra...és úgy érzem a lelkem és a testem nyugodna meg ha fogadnám az orvos a szülésre! Párom kissé ellenzi, de a családban mindenki támogat!!! Nem tudom mit tegyek
2012. nov. 17. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!