Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akit altatás nélkül császároztak?

Akit altatás nélkül császároztak?

Figyelt kérdés

Mit éreztél közben? Mire gondoltál?

Nem volt rossz érzés, hogy tudod, felvágnak?



2012. nov. 18. 23:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első fiam 20 órás vajúdás után született meg császárral. Amikor megkaptam a szurit akkor az első gondolatom, hogy jééé már nem fáj :) aztán rángatást éreztem és felsírt. Vele sírtam én is. Odahozták egy puszira és mondták hogy 10/10-es agpar 3840 gr és 54 cm.


A második programozott császár volt, nagyon tündéri anesztes dokit fogtam ki, nagyon nehezen sikerült megszúrni, de végül sikerült. "szokásos" rángatás és egy gyors puszi után vitték rendbetenni és méregetni a kisfiam, amikor visszahozták akkor mondta a szülésznő, hogy 2800 gr. erre a dokim felkapta a fejét hogy mennyi??? erre a szülésznő, hogy ááá dehogy csak vicc volt, 3800 gr 54 cm. Odahozták egy kis összebújásra a szülésznő pedig végig fényképezett :) Így van egy olyan képünk is, amin az látszik, hogy paraván felett felemelik a kisfiam és megmutatják :)

2012. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem semmit, csak azt hogy rángatják a hasamat. Az igaz fájdalom akkor jöt mikor kiment az érzéstelenítő hatása.
2012. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
100%
Én sutyiba néztem mit csinálnak. :) Ahova rakták a fiamat szülés után, a kiságyféleség oldalán lévő műanyagban tükröződött a hasam. :) Mivel mindig is érdekeltek az orvosi dolgok én figyeltem mit csinálnak. Érezni csak a rángatást éreztem.
2012. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és hogy megosztottátok velem:)


Kedves utolsó mit láttál?:)

2012. nov. 19. 15:11
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Vajúdás közben döntött a doki császár mellett.A legjobb érzés az volt amikor megkaptam a gerincembe az injekciót és szép lassan megszünt a fájdalom.Felkészítettek rá hogy olyan érzésem lesz mintha rángatnának.Hát sokszor azt hittem ledobnak a műtőasztalról annyira rángattak :D Igazából nem gondoltam semmire csak arra hogy legyen már vége ennek a szülési mizériának mert nagyon fáradt voltam,és aludni szerettem volna :P Nem volt rossz érzés a tudat hogy felvágnak,mert tudtam hogy ezzel megszületik a kisfiam :) és utána pihenhetek.Ha lesz még császárom (remélem nem) akkor ugyanígy altatás nélkül szeretném hogy halljam felsírni a babámat és lássam rögtön amikor megszületik :)
2012. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
100%
Ahogy vágtak az elektromos szikével, utána ahogy szétnyitotta a hasam. Ezután viszont csak azt láttam h a keze eltűnik a hasamban. Oda be már nem láttam ugye oldalról. És láttam ahogy kihúzza nagy nehezen a fiam lábbal előre. :) Faros volt a drágám. Bocs ha kicsit gyomorforgató a sztori... Szuper élmény volt! Mellesleg 6 hete szültem hüvelyi úton, azt is végig néztem, igaz "legálisan", egy nagy tükröt raktak szembe velem.
2012. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon féltem, amikor közölték 8 óra vajúdás után, hogy császár lesz.Úgyhogy végig csukva volt a szemem nehogy véletlenül meglássak valamit :) és csak arra tudtam gondolni, hogy mindjárt vége és a kezemben lesz a lányom. És nem tudom, hogy miért, de nekem mielött kivették őt, nagyon fájt a rángatás alatt. A vajúdást egy hang nélkül végigcsináltam,de akkor felkiáltottam. Azóta sokszor eszembe jut, hogy vajon csak én vagyok ilyen érzékeny? Mert mástól nemigen hallottam ilyet. Miután felsírt már 1 percnek tűnt az egész varrás, akkor már semmi sem érdekelt, csak ő :)
2012. nov. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!