Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor teljesen borotválnak...

Szüléskor teljesen borotválnak? Elég, ha itthon borotválunk?

Figyelt kérdés
2007. szept. 1. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetes szülésnél a hüvelynél,császárnál pedig felül ,de ha ti ugy gondoljátok ,hogy biztosabb ha a párod borotvál akkor lehet,persze ezt akkor kell mikor készülödtök szülni.De ha megkérdezed a védönöt ö biztosabbat mond neked ,hogy a kórházban mi a szokás.Grat a babához:)
2007. szept. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ÉN AZ UTOLSÓ HÓNAPBAN MINDEN HÉTEN 2X LEBOROTVÁLTAM TELJESEN ÉS EGYÁLTALÁN NEM SZÓLTAK,HOGY KICSIT KINŐTT MÁR A SZŐR MIKOR BEKERÜLTEM SZÜLNI.AZ A LÉNYEG,HOGY NE LEGYEN NAGYON HOSSZÚ.
2007. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jobb az, hogy te borotválod le, ám legyen. A kórházban azonban úgyis megnézik, hogy szakmai szempontból jó-e. Amiatt kell, hogy a gátmetszésnél ne kerüljön be a szőrzetről kórokozó annak ellenére, hogy lefertőtlenítenek.
2007. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem szülés előtt otthon leborotváltunk, azonban a "maradékot" a szülésznő kb. 1 másodperc alatt lekapta. Meggyőződésem, hogy mindenkinél azt a borotvát használták. Szeritem érdemes teljesen leborotválni. A második babával már így megyek szülni.
2007. szept. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nappal előbb kerültem be mint ahogy szültem. Otthon borotváltam mielőtt indultunk. Másnap megkérdezte a szülésznő, hogy akarom-e a borotválást (nálunk nem kötelező). Nem kértem így meg sem nézte mi a helyzet odalent.
2007. okt. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Borptva kérdés,szerintem nem ugyanazt használják mindnekihez,sőőőt nem is tehetik.Sterilizálás nélkül semmiképpen.No persze ha egy kórházről és nem egy sintértelepről beszélünk.Gondolj bele,te sem használnád más borotváját ott,főleg ha éppen mindenféle bacit el kell távolítani a környékről!

Tudom,h vannak nálam szemérmsebb emberek,de szerintem abban a pillanatban,amikor elfolyik a magzatvíz, kisebb gondod is nagyobb lesz a borotvánál.

2007. okt. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!