Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első menzesz...

Szülés utáni első menzesz normális, hogy már 9 napja tart, úgy hogy elkezdtem a fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Kicsit több, mint 3 hónapja szültem császárral és csak nagyon kevés tejem volt, az is csak 1-2 hétig, így már régóta nem szoptatok. A gyermekágyi vérzésem nem volt erős és hosszú, a 6 hetes kontrollon minden renben volt. Nemrég megjött az első vérzésem és azonnal elkezdtem a fogamzásgátlót szedni. Ma van a 9. napom, de nem úgy tűnik, mintha el akarna állni, bár nem nagyon erős, csak átlagos, közepes.
2012. nov. 20. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is császáros vagyok nekem se volt sok tejem,szülés után hetedik héten jött meg a menstruációm.Nagyon erős volt az első napokban,és 2 hétig vérezgettem.Egy hét szünet után megint egy kis vérzés pár napig.A második menstruációm már normális volt.
2012. nov. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Azért izgulok, mert nekem pont ezzel volt problémám a terhesség előtt. Szinte mindig gyógyszerrel kellett elállítani a vérzésemet, csak akkor volt jó, ha fogamzásgátlót szedtem. Éppen ezért kezdtem el most is azonnal szedni. Remélem most azért így eláll majd.

2012. nov. 20. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!