Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Segítsetek! Mindenki! Elfolyt...

Segítsetek! Mindenki! Elfolyt a magzatvizem több mint egy órája, de semmi fájás és egyéb. Most mit tegyek? Ilyenkor mivan? Kérlek, írjatok!

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 09:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék a kórházba...
2009. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Te komolyan innen vársz választ? Nem értem az ilyen kérdéseket. Nincs orvosod, szülésznőd, védőnőd vagy egy telefonszámod a kórházban? Mit vársz, mit fognak itt mondani? Telefonálj vagy indulj a kórházba. Te nem gondolát erre 40 hétig?
2009. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
20%

Azonnal telefonálj a férjednek és irány a kórház!!!!!!

A gyereked életével játszol,megfulladhat.

Ha elfolyt a magzatvized,azt jelenti,hogy megrepedt a magzatburok,bármikor megszülhetsz. Víz nélkül "szárazon" szülni nem egy kellemes dolog.A gyereked nyakára tekeredhet a köldökzsinór és megfulladhat.

Ha ezt a választ elolvasod,akkor te egy felelőtlen anyuka vagy.

2009. aug. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Idő előtti burokrepedés, hívd az orvosod, rohanás a kórház!

(Tényleg nem értem miért nem az orvost hívtad)

2009. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
köszi a ledegradáló válaszokat, bánom, hogy kérdeztem, azért írtam ki, mert általában, ha nincs fájás, várnak 12, esetleg 24 órát is!! sok kórházban!! ezért kérdeztem meg, menjek, e vagy még ne!
2009. aug. 16. 10:03
 6/25 A kérdező kommentje:
jövő hét szombatra vagyok kiírva, már nem olyan idő elötti, azért köszönöm, megyek szerintem, az a biztos.
2009. aug. 16. 10:04
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem várnak. Az idő előtti burokrepedés (tehát fájás nélküli) azonnali befekvés. És megindítják a szülést. A gyereket nem védi a magzatvíz, a burkok, nyitva a méhszájad, nem maradhat bent.
2009. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Az idő előtti nem azt jelenti, hogy a kiírt idő előtti, hanem a szülés megindulása előtti. Fájások nélküli.
2009. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak kioktatni, de azért szólnak le szerintem, mert mi innen a monitor elől, honnan a túróból tudjuk, hogy ki vagy, milyen a terhességed, stb. Ebben az esetben nem az ismeretlen laikus vasárnap délelőtt a gép előtt ülő embereket kell megkérdezni, hanem egy hozzáértőt!a DOKIDAT!!!!Ő tudja mennyit kell várni, de szerintem ha elfolyt a víz, akkor mindenképp be kell menni a kórházba, hogy figyelni tudják a picidet!Az internet, és mi nem adunk megoldást!

vicces...ha azt írtuk volna, hogy dőlj hátra és nézz meg egy filmet, akkor megnyugszol, és megnézed??

2009. aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
34%
szia!várj még egy picit,és ha délután sem lessz fájásod akkor irány a korház,mert ha elfojott a magzatviz,akkor 24órán belül meg kell születnie a babádnak:)könnyü szülést,és boldog babázást kivánok:)
2009. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!